Blogger Buluşmaları #1

Makyaj Güncesi blogunun sahibesi Ayşegül, bir blogger etkinliği düzenlemiş ve beni de çağırmıştı. Aslında hiç ama hiç keyfimin olmadığı zamanlar yüzünden sıcak bakmıyordum. Şeytanın bacağını kırdım sonunda. (Bu etkinlikten önce, Tuğçe'nin Kaleminden blogunun sahibesinin düzenlediği bir etkinlikte bulunmuştum. Ama maalesef gittiğim yerde cilt bakımı yaptıramadan gitmem gerektiği için, haklarında bir şey yazamadım. En kısa zamanda uğramayı düşünüyorum ve öyle yazmayı planlıyorum.)

Oldukça sıcak bir ortamdı, bol bol konuştuk ve gelen herkesi çok sevdim. Hepsi içten insanlardı. Buluşmamız Aynalıkavak Kasrı'nda gerçekleşti. Herşey kusursuzdu diyebilirim. Her birimizin adına özel yerler ayırtılmış ve sıkılmaya vakit bulunmayacak bir muhabbet vardı aramızda.

makyajodamm

Şeker hamurundan kurabiyelere her birimizin blog isimleri yazılmıştı. Ve bir çok hediye vardı. Çaylarımızı yudumlarken bir yandan konuştuk, tanıştık. İşte o güzel insanlar;

makyajodamm

Hepsi birbirinden tatlı değiller mi ? Audreyin Şekerleri, Makyaj Dünyam, Makyaj Odası, instagramdan Ojebeni, Kozmetika Nus, Özlem'in Dünyasından, instagramdan Naz'a Dair Herşey, ve etkinliği düzenleyen sevgili Makyaj güncesi :)

E ben? ben de burdayım :)

makyajodamm

Oradan ayrılan ilk bendim, çünkü hem yolum uzun hem de ablamın doğum günü vardı. Eve 00:30 gibi gelince, pek yorgun düştüm. Yine de çok güzel bir gündü. Bu poşetler de benimle birlikte geldi.

makyajodamm

makyajodamm

Hediyelerin hepsi birbirinden güzel. Otacı, FaceDermo, Schwarzkopf, Durance, Watsons, Dr.Oetker, Cyrene, Bebak, Pastel, Dore çorap, Fresh'n soft, Doa kozmetik, sacbakimi.com / hc hair care, %25 hediye çekiyle makarnalutfen sponsorlardan bazıları.Yakında yeni yazılar gelecek :)2 yorum:

  1. ne çabuk yazmışsın yazını çok güzel bir gün oldu sevgiler canım..

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Evet bence de cok güzel bir gundu :) umarim tekrar gorusuruz, sevgiler..

      Sil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...