Etre Belle Güzellik Merkezinde Bir Gün

Bugün sabah 10'da Etre Belle Güzellik Merkezi'ndeydim. Blog sayesinde tanıdığım, sevgili Tuğçe'nin Kaleminden blogunun sahibesi Tuğçe'nin düzenlediği bir buluşma vardı. O gün cilt bakımım yarıda kaldığı için, tekrar uğradım. Giderken çok istekliydim. Çünkü ev ortamından neredeyse farksız görünen sıcacık bir yerdi. Nursen hanımda öyle tabiki. Oturup çaylarımızı içerken bir güzel sohbet ettik. İçimin çok ısındığı, tatlı dilli güzel bir bayan. Kapıdan içeri girdiğimde, sanki bir komşumu ziyarete gelmiş gibi hissettim. 

etrebelle
makyajodamm

Kullandıkları ürünlerden hemen hemen her yerde vardı. Bakmaktan, incelemekten zamanın nasıl geçtiğini anlamadım bile.  

bakımlı kadın
makyajodamm
Cilt bakımımın yapıldığı oda burasıydı. Çoğu kadının, bende dahil güzellik salonlarıyla ilgili endişeleri mutlaka vardır. Daha önceden gittiğim bir güzellik merkezinde hüsrana uğramış, uzunca bir süre başka yerlere de olsa gitmeyi düşünmüyordum. Bana güven veren, temiz ve titiz ortamda kendimi Nursen hanım'ın ellerine bıraktım.

güzellik merkezinde bakım
makyajodamm

Hiç de pişman olmadığım, mükemmel bir gün geçirdim. Önce makyajım temizlendi, sonra derinlemesine temizlik için jeller kullanıldı. İnanın yüzüme kaç defa uygulama yapıldı hatırlayamıyorum. Yüzüm makyajdan arındırıldıktan sonra, gözeneklerim buharla açıldı, siyah noktalarım alındı. Tepemde kocaman bir büyüteç vardı ve nasıl bir görüntü olduğunu tahmin edememekle beraber zaten görmek istemedim. Kendimden korkabilirdim :) 

güzellik uzmanı
makyajodamm

Nursen hanım bir yandan yüzümle ilgilenirken, bir yandan yine sohbetler ettik. 1 saat kadar uzandım ama, sıkılmaya vaktim olmadı. "Yapayım, bitsin" modunda olmayıp, işini severek yapan birinden bu beklenirdi. Eğlenceli 1 saat geçirdik.

nursen aktaran
makyajodamm

Nursen hanımın kullandığı ürünlerden bir görüntü.

bakımlı olmak
makyajodamm

Losyonlar, göz kremi, jellerden sonra içinde kil de bulunan yeşil bir maske yapıldı. Bu maske biraz yüzümü yaktı, açılan gözeneklerimi sıkılaştırmak ve alınan siyah noktaların tekrar çıkmasını önlemek için, gözeneklerin kapanması gerekiyordu. Maske 10-15 dakika kadar yüzümde kaldı. O sırada hemen elime telefonumu alıp instagram için fotoğrafımı çektim. Durur muyum ? 3 saatlik uykuyla olduğum için, gözlerim şişmişti. Ama uykusuzlukta mutluluğumu bozamadı. Keyfim gayet yerindeydi :)

makyaj blog
makyajodamm

etre belle
makyajodamm


Son olarak bütün işlemler bittikten sonra, omuzlarıma da masaj yapıldı, losyon sürüldü. Cildimin nefes aldığını hissettim ve uygulama yaparken çok nazik davranıldı. Yumuşacık bir yüzüm oldu. Değmeyin keyfime. Kahvemizi de içtik ve günü kısa bir sohbet daha ederek bitirdik. 

etre belle ürünleri
makyajodamm

Etre Belle Güzellik Merkezi, İstanbul Anadolu yakasında, Göztepe'de. Benim için ulaşım oldukça kolaydı. Benim gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğim sıcacık bir ortam. Hijyen konusunda oldukça titizler. Bu yüzden güzellik merkezine tekrar gitmeyi düşündüğümde, aklımda olan ilk yer.

Etre Belle Güzellilk Merkezi'nin adresi: 
Tütüncü Mehmet Efendi Caddesi, Kaptan İhsan Sokak, Sefa Apartmanı B Blok No:3 Daire:5 Göztepe / İstanbul

0532 579 07 00
0216 302 87 78

nursen.aktaran@gmail.com
www.nursenaktaran.com

İnstagram: etrebellebeauty_system



4 yorum:

 1. Temiz ve güvenilir bir yer arıyordum cilt bakımı için Anadolu yakasında olmasına sevindim :) Rahatlatıcı bir gün geçirdiğin belli canım oo misler gibi :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kesinlikle tavsiye ederim canım :) çok memnun kaldım

   Sil
 2. çok tatlı çıkmışsın o yeşil maskeli resimlerde bayıldım.. ben de bakımdan çok memnun kalmıştım en kısa zamanda tekrar uğrayacağım zaten..

  YanıtlaSil
 3. çok keyifli bir gün geçirmişsin tatlım :)

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...