Garnier Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu

Garnier Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu çıktığından beri merak ettiğim bir üründü. İlk zamanlar bulmam biraz zor olmuştu. Gratis'ten indirimle 12 tl'ye almıştım. Kullandım, ve yorumlamanın zamanı geldi diye düşünüyorum.

garnier makyaj temizleme suyu
makyajodamm

Şişesi Bioderma Sensibio H2O'yu andırıyor ancak biraz daha basık. Pembe rengi beni kendine çekti diyebilirim. Çok şirin bir görüntüsü var. Yine Bioderma Sensibio H2O gibi, açılır-kapanır kapağı var. Ağzı çok geniş değil. Pamuğa fazla ürün gelmesi gibi bir sıkıntı yaşamadım. Su kıvamında, hafif bir sallanmada bile çabucak köpürüyor. Ambalajının üzerinde 400 ml = 200 kez kullanım yazsa da, kaç kere kullandığımı sanırım sayamayacağım :) Ama ufak bir miktar yettiği için olabilir. 

Göz makyajını temizlemede gerçekten iyi. İçeriğinde parfüm yok. Gözlerimi hiç yakmadı. Yüzümde sivilcelenme, kızarıklık, kuruluk gibi bir sorun yaratmadı. Dürüst olmak gerekirse, Bioderma ile yarışabilir hatta sadece bir iki tık gerisinde diyebilirim. Fiyatı daha uygun ve performansı gayet güzel. 

Yüzümde ne kadar makyaj varsa, anında temizliyor. Sonrasında cildim sağlıklı bir şekilde parlıyor. Yüz, göz ve dudaklar içn uygun. Durulanmaya gerek duymayan bir ürün olsa da, ben yüzümü yıkıyorum. Eğer yorgunsam, halim yoksa yüzümü yıkamadan da yatabilirim sanırım. Çünkü temizlik hissi veriyor. Bendeki alışkanlıktan dolayı olan bir şey. 

Tüm cilt tipleri için uygun olduğu yazıyor ve yağlıya dönük karma cildimde hiç bir kötü etkisini görmedim. Ürünün açıldıktan sonra 6 ay ömrü var. Miktarı hiç de az değil. Ben çok sevdim. Bir Bioderma'm bitmek üzere ve açılmamış bir tane daha var. Bu ürünü bitirene kadar da açmayı düşünmüyordum. Her zamanki gibi dayanamayıp onu da açacağımı biliyorum ama Garnier Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu biterse, yenisini alacağım kesin. Tavsiye ederim. Siz denediniz mi ? 

makyajodamm

4 yorum:

 1. Göz makyajını yeterince iyi çıkarmiyor kaç kere üstünden geçtiğimi hatırlamiyorum . Feci şekildede gözümü yaktı demekki herkesde aynı etkiyi vermiyor.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Diğer bloglardan okuduğuma göre, içinde bir madde varmış (adını hatırlamıyorum), bazı kişilerde sizde yaptığı etki gibi bir etki gösterebiliyormuş. Sizin o maddeye karşı alerjiniz olabilir. Sevgilerimle ^_^

   Sil
 2. denedim çok memnunum, suya dayanıklı rimelimi çıkarırken bile sorun yaşamadım. Ayrıca gözlerimi hiç yakmaması ve yağlı bir formda olmaması tekrar ve tekrar almam için yeterli sebepler..

  YanıtlaSil
 3. Ben de bu ürünü çok merak ediyorum canım. Garnierin makyaj temizleme sütü biter bitmez ilk işim bunu almak :) benim bloğuma da beklerim http://1elif.blogspot.com.tr/

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...