Gratis ve Kadıköy Alışverişim

Çantamda sürekli mendil bulundurma gibi bir hastalığım var. Kalmadığını farkettiğimde, alacağım birkaç şey daha olduğu için Gratis'e uğradım. Essence ojenin dışında diğer bütün ojeleri ve kolyeleri Kadıköy'den aldım. 

gabrini matte
makyajodamm
Gratis'ten aldıklarım;

Benri 10'lu Cep Mendili: 2,95 tl. Çok komik bir fiyat. Çok da sevimli geldiler gözüme. Küçükken çizgi filmlerinin çıkmasını dört gözle beklerdim.

Essence Colour & Go tatlı mı tatlı bir pembe. Şeker gibi. Numarası 87. Fiyatı 2,95 tl.

Benri Koyu Renk Ojeler İçin Aseton: Çook memnunum. Yazısı için buraya tıklayabilirsiniz. Fiyatı 2,50 tl.

Pretty Perfect Microfibre Make-Up Headband: Yüzüme peeling yaparken, maske yaparken, kremlerimi sürerken vs. saçlarımı toplasamda önlerden kısa olan kısımları hep geliyordu ve bu duruma sinir oluyorum. Bu yüzden bu pembe mikrofiber bandı aldım. Fiyatı 5,50 tl. 

Swissco Ayna: Bu ayna çok hoşuma gitti. Ön kısmı normal, arkasında iki aynası daha var. Biri 3 kat, diğeri de 5 kat büyütüyor. Fiyatı 5,75 tl. (Fotoğrafı çektikten hemen sonra yapışkanlarını çıkarıp sildim. Göründüğünden daha geniş bir ayna.)

Ve son olarak;

Eklips Kağıt Törpü: Bu şekilde ince bir kağıt törpüm yoktu. 7 aşamalı, 3 aşamalı kağıt törpülerim var. Bu yüzden pembe çiçekli bu tatlı törpüyü aldım. İnce olması diğerlerine oranla daha pratik. Fiyatı 1 tl.

Kadıköy'de gezerken de, Happy kolyelerini gördüm ve çok hoşuma gitti. İki tane aldım, biri kendime, biri çekilişe koymak için. Gabrini Matte ojeleri merak ediyordum. Bir tane de şeker pembesi Gabrini Confetti oje aldım. Alix Avien'den de iki oje aldıktan sonra kendimi durdurdum :) Sıla Kozmetik'ten aldığım ojelerin tanesi 1,50 tl. 

Dax Sulphur: Kaç senedir vazgeçemediğim, öve öve bitiremediğim Dax Sulphur tırnak kremini arayıp bulamamanın üzüntüsünü yaşarken, hediye olarak bana geldi :) Gerçekten mükemmel! ve çok sevindim. Hala düzenli olarak yapmakta olduğum buradaki tırnak uzatan ve sertleştiren bakımıma bu ürünü de dahil etmiştim. Yazısı için buraya tıklayabilirsiniz.

makyajodamm


3 yorum:

 1. Güle güle kullan hepsi çok güzeller :)

  YanıtlaSil
 2. dax sulphur u ben de arıyorum ama bulamadım..bulursan bana da haber verirmisin..

  YanıtlaSil
 3. Ojelerin renklerine bittim! :)
  Çok güzeller.Dax Sulphur'u bende çok merak ediyorum. :(

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...