Nivea Duşta Vücut Kremi (Kuru Cilt)

Nivea Duşta Vücut Kremi, ne zamandır aklımda olan, merak ettiğim bir üründü. Normal Cilt ve Kuru Cilt olmak üzere iki seçeneği var. Özellikle kışın bacak ve kollarım çok kuruduğundan dolayı tercihim kuru ciltten yana oldu.


nivea duş kremi
makyajodamm


Neden bilmiyorum, Nivea ürünlerinde beni çeken bir şey var. Kremlerinin kokusunu seviyorum. Bu ürününün kapağını açtığımda da kokusu çok hoşuma gitmişti. Bazen duş sonrası vücut losyonumu sürmeye üşeniyorum. Biraz da almama iten sebep pratikliği oldu. Duştan çıkmadan önce kremi vücuduma sürüyor ve durulanıyorum, yağlı bir his bırakmıyor. Vücut ıslakken, ürün daha çabuk emildiği, cilde hapsolduğu için daha güzel, uzun süreli sonuçlar alınıyor.nivea duşta vücut kremi kullanıcı yorumları
makyajodamm


Ürünün kapağı biraz zor açılıyor, fotoğraf çekerken kapağı açılabileceği en son noktaya getirdim. Ancak öyle sabit kaldı. Çok geniş bir ağzı yok, ürünün kıvamı ne çok yoğun ne çok akışkan. Tam krem formunda. Kokusuna gerçekten bayıldım. Verdiği yumuşaklık, duştan çıkar çıkmaz geçmiyor. Özellikle kollarımı sürekli kontrol ettiğimde farkı bir kaç kullanım sonrasında gördüm. Tüp şeklinde olması da hoşuma gitme nedenlerinden biri. Kullanmak istediğim kadar miktarı kolayca alıyorum ve kapağını kapatıyorum. Çok zahmetsiz. Sevdiğim bir ürün olduğu için, bir daha alabilirim.

3 yorum:

  1. Ben de kokusuna bayılıyorum, nedense çocukluğuma götürüyor beni :)

    YanıtlaSil
  2. Bende yazdan beri kullanıyorum , blogumda yazısıda var ve oldukça memnun kaldım. Ben hep diyorum benim gibi üşengeçler için için süper bir ürün :))

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...