Solife Kayısı Özlü Doğal Kil Maskesi

Evde yaptığım kil maskemi çok severek kullanıyorum, eğer nasıl yapıldığını merak ediyorsanız; buradaki yazımda fotoğraflarla siz de evde kil maskenizi kendiniz yapabilirsiniz. Maskeleri çok sevdiğim için, şirin bir arkadaşım bunu kullandığını, ve benimde denemem gerektiğini söyledi. Aktardan aldığı bu hazır maske çok zahmetsiz. Bana da iki tane göndermişti bir çok hediye ile beraber.  İlkini bitirdim, ikincisini kullanmak üzereydim ki, fotoğraflamayı unuttuğumu farkettim. Hemen fotoğrafını çekmiştim. Çünkü bu maskeyi çok sevdim.


kil maskesi
makyajodamm

Üzerinde tek kullanımlık yazsa bile, kesinlikle değil. Doğal olması zaten harika. Fazlaca ürün var ve açıp maske fırçamla çok kolay bir biçimde yüzüme uygulayabiliyorum. Eğer kendiniz yapmaya üşeniyorsanız böyle hazır maskeler de oldukça pratik. Solife Kayısı Özlü Yüz Maskesi, gerçekten de buram buram kayısı kokuyor. Yüzümde 10-15 dakika kadar bekletip yıkıyorum. Ve yıkadıktan sonra sağlıklı bir parlaklık geliyor yüzüme.

Üşenilen zamanlar için biçilmiş kaftan. Her aktarda bulunabilecek maskeler olması çok güzel. Hatta bu maske düzenli kullanımda gözaltı morluklarınız ve göz çevresi kırışıklıklarınız varsa, onları gidermeyi vaad ediyor. Kayısı zaten bu tür şeyler için kullanılıyor, internette bir çok bilgi mevcut. Kil maskesini çok seviyorum, vazgeçmeyi düşünmediğim cilt bakımlarından biri olduğunu söyleyebilirim.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...