StilGiyin.com ile Online Alışveriş Kolaylığı

Sizlere internetten alışveriş yaparken, anahtar kelimeleri girerek kolayca aradığınız ürünlere ulaşabileceğiniz, yeni keşfettiğim güzel bir siteden bahsedeceğim. Modanın arama motoru olarak hizmete giren www.StilGiyin.com 'un amacı, Türkiye'nin önde gelen online mağazalarını tek çatı altında toplamak. StilGiyin'de son moda ayakkabılar, giyim ürünleri, çantalar, aksesuarlar ve kozmetik ürünleri bir araya getirilerek ziyaretçilerin istedikleri ürüne kolay yoldan ulaşması hedefleniyor. Tüketici alışkanlıklarının değişerek internete yönelmesi ve bu tüketicilerin binlerce site ile karşılaştıkları zamanki ihtiyaçlarını analiz ederek bu alana Ekim 2011'de adım atmışlar. StilGiyin sitesinde arama motoru özelliğinin olması, bir çok avantaj sağlıyor. Siteye giriş yapıldığında karşılaşılan arama çubuğuyla arama yapılarak, arzu edilen ürün markası, çeşidi ve rengi fiyatlarıyla listelemek mümkün. Bu listeleme için gereken tek şey, aradığınızın ürünün ne olduğuna dair bir kaç anahtar kelime yazmak. Örneğin, "36 beden kırmızı elbise" yazıp ara butonuna basılınca yüzlerce markanın bu özelliklerdeki bir çok ürünü karşınıza çıkıyor. İstediğiniz beden, marka ve fiyat aralığını belirleyerek alışverişinizi yapabiliyorsunuz. 

Başka bir örnekle "siyah çanta" yazdığınızda önünüze gelen ürün yelpazesinden bütçenize uygun fiyat aralığını belirledikten sonra elbisenize yakışacağını düşündüğünüz ürünü seçebilirsiniz. Kullanıcılar istedikleri ürüne kolay ve hızlı yolla ulaşıp, bu ürünlere tıklayarak asıl satış yapan siteye yönlendiriliiyor ve alışverişlerini tamamlıyorlar. 

Sitenin en büyük avantajı, kullanıcılarına kazandırdıkları zaman. Her siteyi tek tek gezerek, belki de bütün seçenekleri göremeden karar vermeye gerek yok. Özellikle yoğun ve çalışan kesim için popüler bir durak haline geliyor. Her sabah farklı sitelerden gelen haber maillerine ayrı ayrı bakmak yerine StilGiyin'de bir tıkla istediğiniz markayı en iyi fiyata bulabiliyorsunuz. Ayrıca anlaşmalı sitelerle, StilGiyin kullanıcılarına indirim kuponları sunuluyor. Böylece sadece zamandan değil, paradan da tasarruf etmiş oluyorsunuz. 

1 yorum:

  1. Markagez ile de markafoni, morhipo, trendyol gibi sitelerde satılan elbise, ayakkabı gibi ürünleri satın alabilirsiniz.

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...