The Foot Factory Foot Soak Naneli Ayak Banyosu

Ayaklar bütün yükü taşıdığı için, şımartılmaya ihtiyacı var. Sevimlimi sevimli ayak şeklinde ambalajı olan The Foot Factory Foot Soak Mint ayak banyosu dış görünüşü için bile alınmaya değer. Eklipsin ayak havuzuyla beraber Foot Lotion ve Foot Scrub'ı da almıştım.


Resim yazısı ekle

Ürünü ılık bir suyun içine bolca döküyorum ve ellerimle önce bir güzel köpürtüyorum. Gerçekten harika köpürüyor. Ama direk suya döktükten sonra ayaklarımı soktuğumda neredeyse hiç köpürmedi. İlk denememden sonra diğer kullanışımda ellerimle köpürterek yaptım. Hafif bir nane kokusu var, ayakları yakacak derecede sert bir etkisi yok, hatta verdiği serinlikte öyle. Rahatlık hissi veriyor. Ayakları yumuşatma, bakım yapma gibi bir özelliği yok. Sadece yorgunluğu alıyor ve gerçekten keyifli. Bu ayak banyosundan iki tane bitirdim bile. Çok sevdim kendisini. Losyon ve scrubını da kullandım, hala kullanıyorum. Yazıları ilerleyen zamanda gelecek.


3 yorum:

 1. Ambalaj harika yaa sırf şu şirin şekli için bile almayı düşünmüştüm elimdekiler bitince bunu alırım sanırım güle güle kullan :)

  YanıtlaSil
 2. ben de çok merak ediyorum bunu güle güle kullan :)

  YanıtlaSil
 3. Bayıldım ben bunaaa!
  Cok severek kullanıyorum. İlk zamanlar ayaklarım için pek birşey kullanmamaya meyilli olsam da, bunu cok sevdim. Paylaşımın için teşekkürler canim, herkese ben de oneririm.

  Sevgiler,
  Fulya

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...