Yves Rocher Alışverişim ve Kupon Kodu

Yves Rocher'in sitesinde, 10 tl indirim kupon koduyla beraber, alışverişlerde hediye de veriliyormuş. Üstelik kargo ücreti de yok. Ben alışverişimi yaptım ama, çoğu ürün tükenmiş. Yine de almak istediklerinizi bulabilirseniz kesinlikle kaçırmayın. İlk kez makyaj blogum' da görmüştüm ama bir süre kendimi tutsam da daha fazla duramadım. Ben neler aldım ?

Yatıştırıcı temizleme sütünü çok merak ediyordum. Temizleme sütüm de yoktu. Hindistan cevizli dudak balsamını da koku ve yapısının çok iyi olduğunu duyduğum için merakımdan aldım. Ve 3 de hediye geldi. Mandalinalı dudak parlatıcı, gündüz kremi numunesi, stokta bulamadığım için üzüldüğüm ama hediyeler arasında gördüğüm ekspress göz makyajı temizleyici. Alışverişim 29,80 tl tuttu. Kupon koduyla beraber hem kargo ücreti ödemedim, hem de 19,80 tl vermiş oldum.


yves rocher alışveriş
makyajodamm

Fotoğrafta da gördüğünüz gibi, Kupon kodu kısmına ZYEDF4 yazarsanız siz de bu indirimden yararlanabilirsiniz. Süresi belli değil, bu yüzden almayı düşündüğünüz şeyler varsa acele edin.


3 yorum:

  1. Dün bir alışveriş yapmıştım, bugün aklımda kalanları almak için siteye tekrar girdim. Ne yazık ki ürünlerin çoğu yağmalanmış :)

    YanıtlaSil
  2. gerçekten çok avantajlı oldu yapılan tüm alışverişler :))

    YanıtlaSil
  3. Bende fırça aldım toplamda 9.90 tl çok komik bir ödeme oldu :))

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...