Dalin Sprey Kolonyalar

Yaz kış, kokulardan vazgeçemiyorum. Bir diğer zaafımda Dalin kolonyaları. Spreyli olmaları, verdikleri ferahlık ve değişik kokuları beni kendilerine çekiyor. Çantaya atıp çıkmalık ürünler. 

Özellikle cafelerde çoğu wc hijyen konusunda maalesef kötü. Bu sebeple de severek kullanıp yanımdan ayırmadığım bu kolonyalar, ellerimi yıkadıktan sonra ardından kullandığımda kendimi daha temiz hissetmemi sağlıyor. 


dalin
makyajodamm


Her biri 115 ml.  Cilde tazelik, ferahlık ve temizlik hissi veriyorlar. Bende 4 çeşidi mevcut. Daisy, Floral, Dreams ve Happy.

Daisy: Papatya kokulu. Bayılıyorum.
Floral: Adından da anlaşılacağı gibi, çiçek kokulu. Çiçek bahçesi gibi :) Bu en sık kullandığım kolonya.
Dreams: Temiz fresh bir kokusu var. Daha çok parfüme benziyor.
Happy: Üzerindeki kalpler "beni seveceksin" diyor. Gerçekten bunu da çok seviyorum :) Çok hoş bir kokusu var. Fiyatları 10-13 tl arasında değişiyor.

parfüm kolonya
makyajodamm

Bildiğim kadarıyla, Dalin kolonyaların 11 çeşidi var (Spring / Mystic / Fresh / Soft / Floral / Daisy / Ocean / Happy / Pearl / Dreams / Party) daha üretilir mi bilmiyorum :) Gratis, Watsons, parfümleriler ve büyük marketlerde bulunabiliyor. İnternetten de bir çok yerde satışı var. Benim gibi mis kokulu kolonyaları seviyorsanız, kesinlikle öneririm. Kıyafetlere sıkıldığında kokuları gayet kalıcı oluyor.


9 yorum:

 1. Ben florali kullaniyorum cok guzel kokuyor:)

  YanıtlaSil
 2. Angie gibiler galiba, hemen denemek için Gratis'e uğrayacağım ihih

  YanıtlaSil
 3. bunları denemedim hiç kızıma johnsons baby nin çeşitlerini alıyorum arada bende kullanıyorum ama fısfıslı olması pratikmiş güle güle kullan =)

  YanıtlaSil
 4. Ay çok şirinleer amaa. Ben de alayım bir tane :)

  YanıtlaSil
 5. Bunlara bayılıyorum miss gibi kokuyorlar :)

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...