Dirty Works Stop Puffy Eyes Göz Kremi

Gratis'lerde satılan Dirty Works markasının şirin ambalajları beni ilk kendine çeken şey olmuştu. Buradaki alışverişimde Vücut Bakım Üçlüsü'nü almıştım. Buradaki alışverişimde de cımbız ve kirpik kıvırıcısını almıştım. Göz kremini de istiyordum ve sonunda buradaki alışverişimde benim oldu. Merakla alıp, sonunda kullandım. 

göz kremi
makyajodamm

Ambalajının harika bir mavi rengi var. Tüp şeklinde olması ayrıca hoşuma gitti. Hijyen açısından kavanoz formundaki kremlere oranla daha güzel ve pratik. Tırnak aralarına dolma, fazla ürün gelmesi gibi bir problem yaratmıyor.

dirty work
makyajodamm

Ağız kısmı gayet ince, ve uzun formda. istediğim miktarda ürünü almam çok kolay oluyor.


göz çevresi
makyajodamm


Yoğun kıvamda olmayan, kolayca kayıp giden ince bir yapısı var. Parmağımdaki miktar iki gözüme de yetiyor. Anında yediriliyor ve nemlendirmesi güzel. Göz altlarınız çok kuruysa yeterli gelmeyecektir. İçinde parfüm olmamasına sevindim. 

Ürün şişen göz altlarını indirmeyi vaad ediyor. Sabah kalktığımda gözlerimin altı haliyle biraz şiş oluyor. Yüzümü yıkadıktan sonra makyaj öncesinde göz kremimi sürmeden makyajımı yapmıyorum. 1 saate kadar gözlerimin şişi iniyor ama, zaten normalde de olan bir durum. Sadece biraz daha kısa sürede geçtiğini farkettim. Nemlendirme ve koruma amaçlı aldığım bir üründü. İçeriğinde E vitamini var.

23 yaşıma gireceğim ve düzenli olarak göz kremi kullanmam gerekiyor. Bu benim ikinci göz kremim. Loreal Triple Active göz kreminden sonra, bu ürünü daha bir sevdim. Hem tüp şeklinde olması, hem de çabuk emiliyor olması çok güzel. Göz çevremde kuruluk ya da yağlanma gibi bir sorun yaratmadı. Düzenli olarak kullanmaya devam ediyorum ve tavsiye edeceğim ürünlerden. 

makyajodamm


8 yorum:

 1. 8 mart indirimi öncesi çok güzel bir yazı olmuş Cansu'cum.
  Makyaj öncesi kullanımı rahat bir ürüne benziyor, alıp denenmek üzere not edildi.
  Sevgiler ;)

  YanıtlaSil
 2. Bende kullanıyorum morlukları geçiriryor dedi kadın ama öyle bir şey görmedim daha :/

  YanıtlaSil
 3. benim göz altlarımda çizgilenmeye sebep oldu sanki,kullanmadan öncebi sorun yoktu.kullanmayı bırakmıştım o yüzden

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İlginçmiş, şu an gayet iyi anlaşıyoruz biz :)

   Sil
 4. ben de son gratis indiriminde bu markadan illaki bişey almak, denemek isteyip göz kremim bitiyor diye aldım. Daha hiç denemedim kremim bitmeden kullanmak istemedim. Hiç denemediğim marka olduğu için tedirginliğim vardı, sayende içim daha rahat ;)

  YanıtlaSil
 5. içeriği nasıl peki? :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Alarmı tam içeriğinin olduğu kısımdaydı çıkarırken yırtıldı ama kötü bi ürün olmadığını duyduğum için almıştım.

   Sil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...