HC Ovex Hızlı Saç Kurtarma ve Canlandırma Terapisi

Makyaj Güncesi ile blogger buluşmamızda tanıştığım HC Hair Care Hızlı Saç Kurtarma ve Canlandırma Terapisi'ni, bitirmeden fotoğraflamak ve yazısını yazmak istedim. İçinde çok az kaldı ve artık kişisel görüşlerimi paylaşabilirim.

Saç bakımına bayılan biri olarak, ürün üzerindeki yazılar da ilgimi çekmişti. En zor saçlarda bile günlerce süren yumuşaklık, parlaklık ve kolay taranma vaad ediyor. Saçı ağırlaştırmadan, saç tellerine pürüzsüz bir doku kazandırırken, nem kayıplarını da engellediğini iddia ediyor. 

hc ovex
makyajodamm

İlk açtığımda ürünün kokusu çok hoşuma gitmişti. Saçlarımı yıkadıktan sonra, havluyla fazla suyu aldım, kremi göz kararı avcuma alıp masaj yaparak saç diplerime değdirmeden uyguladım. 5 dakika kadar bekleyecek olmanız diğer saç bakım ürünlerine oranla daha kısa. 10-15 hatta 20 dakika beklemek benim için çok sıkıcı. Masaj yaparken saçlarım pamuk gibi oluyor. 5 dakika sonunda duruluyorum ve burada önemli olan kısım, saçı çok fazla durulamamak. Yani tamamen üründen arındırmamak. saç kremi
makyajodamm
hair care saç kremi
makyajodamm

Saçlarımı yıkayıp, artık tarama işlemine geçeceğim zaman, mutlaka sıvı saç spreyleri kullanıyorum. Bu ürünü kullandıktan sonra birkaç kez spreyle taradım, ama gerçekten kolay taranıp taranmadığını merak edip spreysiz denediğimde de gayet rahat taradığımı farkettim.

4-5 defa spreysiz taradım saçlarımı ve alışkanlıktan olsa gerek yine sprey kullanmaya başladım :) Tarak adeta kayıp gitmiyor tabiki, ama kolay taranmasında yardımcı oluyor. Saçlarımın görünümünü düzeltti gibi geldi bana. Parlaklık zaten veriyor ama en hoşuma giden şey, doğal, eski hacmine kavuşuyor olduğunu görmek. Verdiği yumuşaklığı sevdim. Bittiğinde alabileceğim bir ürün. İlk kullanımda bile seveceğinizi düşündüğüm, gerçekten kokusunu ve etkisini beğendiğim bu kremi yıpranmış, kuru saçlı olanlara özellikle tavsiye ederim. 

Eğer büyük boyunu almak istemem, sadece denemelik boyundan kullanayım, bakalım dediğin kadar var mıymış derseniz de, Ovex 200 ml büyük boy kavanozda satılırken, 2 adet 20 ml'lik tüpte de satılıyor.

makyajodamm

4 yorum:

 1. Fiyatı ne kadardi acaba

  YanıtlaSil
 2. Bende Ovex i kullanıyorum ve memnunum. Tek sevmediğim yanı açıldıktan sonra 1 ayda bitirmek gerekiyor olması :((

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aslında benim için kısa değil süresi. zaten açtıktan sonra 1 ay.

   Sil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...