Pastel Big N Black Rimel

Pastel'in Big N Black rimelini oldukça merak ediyordum. Kontakt lens kullananlar içinde uygun bir rimel, silikon fırçası var  ve Oftalmolojik testi yapılmış. Gözlere herhangi bir zarar vermeyeceği garantisi veriyor.

pastel kozmetik
makyajodamm
İçerisindeki Acacia gum sayesinde kirpiklere dayanıklılık ve esneklik sağlıyor, nemi korumak için etrafında ekstra bir katman oluşturarak kirpiklerin beslenmesine yardımcı oluyor. İlk katta hacim veriyor, ikinci katta  kirpikleri kıvırıyor, üçüncü katta ise belirgin kirpiklere ulaşmış olunuyor. Ambalajının üzerinde yazanlar bu şekilde, haliyle merakla kullanmaya başlamıştım. Verdiği sonucu çok sevdim. 

Kat kat sürsem bile topaklanma yapmıyor, hacim veriyor, biraz uzatıyor ve kıvırıyor. Simsiyah bir renge sahip. Kısa zamanda favori rimellerim arasına girdi. Akma, dökülme ve topaklanma sorunu yaşamadığım için, çok memnun kaldım. 

Buradaki alışverişimde almış olduğum Dirty Works kirpik kıvırıcısıyla beraber bu rimeli kullanıyorum sık sık. Kirpiklerim daha belirgin ve kıvrık görünüyor. Fırçası güzel tarıyor, ve esnek bir yapısı var. Uç kısmına doğru inceliyor, alt kirpiklerime ve göz pınarıma yakın kısımdaki daha kısa olan kirpiklerime ulaşmamda kolaylık sağlıyor. Fiyatı 12-15 tl arasında. Buradaki etkinlikte verilen Pastel'in hediyelerinden biriydi. 


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...