Rimmel London Scandal Eyes Rockin' Curves Rimel

Watsons mağazalarında satılan Rimmel London markasının Scandal Eyes Rockin' Curves rimeli oldukça merak ediliyordu. Elbette ben de çok merak ediyordum, fikir sahibi olacak kadar kullandığıma göre gönül rahatlığıyla sizlerle paylaşabilirim.

rimmel london rockin curves
makyajodamm

Ürünün dış ambalajı kabartmalı yılan derisi formunda, dikkat çekici bir görünüme sahip. Kapak kısmı ise düz ve diğer Rimmel London rimellerinde olduğu gibi üzerinde markanın logosu var.

Fırçası fotoğrafta göründüğü gibi "s" harfini andırıyor biraz. Hacim ve simsiyah bir görüntü vermiyor. Fırçasının yapısından dolayı tüm kirpiklere rahatça ulaşıyor ve güzel tarıyor. Birazda göz altlarımda dökülme sorunu yaşadım. Pek anlaşamadık kendisiyle ama, sevenleri de vardır mutlaka. 

Elimin az gittiği ürünlerden. Topaklanma olmadan, kirpikleri ayırıp hacim vermeyi vaad ediyor. Benim içinse sadece günlük kullanılabilecek, olmasa da olur diyebileceğim bir rimel. Fırçasını temizleyip başka bir ürünle kullanabilirim diye düşünüyorum. Hoşuma giden şey fırçası ve ambalajı oldu. Siz kullandınız mı? Kullandıysanız nasıl buldunuz ?2 yorum:

  1. Kıvrımı bir şeye etki ediyor mu peki? Yoksa sadece şekil mi?

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Aslında sorunuzun cevabı yazımın içinde var, yazdığım gibi, ürün tüm kirpiklere kolayca uygulanıyor fırçayla. Güzel ayırıyor.

      Sil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...