Yves Rocher Yüz Ferahlatıcı Sprey

Buradaki online alışverişimde almış olduğum Yves Rocher Yüz Ferahlatıcı Sprey, ilgimi çekmişti. Cildi taze ve yenilenmiş hissettirmeyi vaad ediyor. Almamın başlıca sebepleri; içinde paraben, alkol ve mineral yağlar içermiyor olmasıydı.

yüz spreyi
makyajodamm

Makyaj yapmadan önce, makyaj bazı olarak da kullanılabilecek bir ürün olduğu yazıyordu. İçeriğinde pembe greyfurt özleri var. Pembe greyfurtun ciltteki siyah nokta ve sivilcelere karşı etkinliği, bu meyvenin kozmetik sektöründe de kullanılmasına neden oldu. Daha önce de bu tür yararlarını çok duyduğum için, denemek istedim. 

Spreyli şişede 50 ml. bir ürün. 6 ay kullanım ömrü var. Makyaj yapmadığım zamanlarda da aklıma geldikçe yüzüme 2-3 kere sıkıyorum. Kokusunu sevdim. Ama çok kısa bir süre sonra kokudan eser kalmıyor. Yüzümü gerçekten ferahlatıyor. Ve yatıştığını hissettim. Makyaj bazı olarak da kullandım, o konuda pek iyi değil. Sabitleme konusunda bence daha iyi. Makyajımı yaptıktan sonra sıkıyorum ve makyajımı bozmuyor, ıslak bir görüntü bırakmıyor, hemen emiliyor.

Her gün aklıma geldikçe kullanıyorum ve bittikten sonra spreyli şişe de işime yarayacak. Sevdiğim için bitince tekrar alabilirim. Ele tam oturan, çantaya atmalık güzel bir ürün.

makyajodamm

4 yorum:

 1. ben de çok severek kullanıyorum bunu özellikle yazın süper olacak :-)

  YanıtlaSil
 2. makyaj bitiminde o pudralı yapay görüntüyü almakta başarılı mı?
  ben de almayı planlıyorum da :)

  YanıtlaSil
 3. Makyaj yaptıktan sonra bazen böyle bir şeye ihtiyaç duyuyorum.
  Önerin için teşekkürler :)

  Burçin Ünüvar
  beyazmadam.blogspot.com

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...