Aktar Alışverişim

Bitkisel yağlarla yapılan bakımları ve kürleri seviyorum. Saçlarım, kaş ve kirpiklerim, ellerim - tırnaklarım için aralıklarla kullanıyorum. Evde bittiğini fark ettiğim iki yağımı tekrar aldım.

kaş ve kirpik serumu
makyajodamm

Blue Ocean'dan memnunum. Tatlı badem yağı ve Hint yağı bitince tekrar aldıklarımdan. Kakao yağını ilk defa aldım. Bir kaç yağ ile beraber kakao yağı da kullanılınca çatlak oluşumunu önlüyormuş. Yara izlerinde kullanılıyormuş, bir çok etkisi var. İnternetten araştırırsanız daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. Tatlı badem yağı ve hint yağını saçlarımda da sıklıkla kullanıyorum. Bence bu tür yağları sevenler, ilgi duyanlar için evde bulunması gereken temel yağlardan bir kaçı bu yağlar.

Yine Blue Ocean'a ait Kaş ve Kirpik Bakım Yağı'nı aldım. Aktarın önerisi bu yönde oldu. İnternetten araştırırken Softem ürününde aklım kalmıştı ama bunda karar kıldım. İçinde aplikatörleri var ve birkaç çeşit yağı alıp bir kaba tek tek boşaltmaktansa, böyle hazır halde olması daha iyi geldi. Kullanmaya başladım bile. Yakında detaylı yazısını yazacağım. Blue Ocean Kaş ve Kirpik Bakım Yağı'ndan çoğu kişi memnun kalmış. Ben de heyecanla aldım. Sonucu çok merak ediyorum. Belirgin kirpikler her kadının istediği bir şey şüphesiz. Kaşlarımın arasındaki boşlukları da doldurursa süper olur. Kaşlarımda etkisini görmezsem o kısmı da kirpiklerime kullanmayı düşünüyorum. Fiyatı 15 tl

kirpik uzatmak ve gürleştirmek
makyajodamm13 yorum:

 1. Yağlarınızı güle güle kullanın.Ancak aldığınız kakao yağını kirpikleriniz de kullanmayın çünkü gerçek değil.Gerçek kakao yağı katı formludur.Ben de siz gibi gerçek olduğunu düşünerek almıştım ama yanılmışım.Ben sıvı kakao yağını tırnak bakımında kullanıyorum ve tırnaklarımdaki gûçlendirici ve nemledirici etkisini çok seviyorum.Umarım yorumum yanlış anlaşılmamıştır.
  Sevgiyle kalın..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Estağfurllah :) Bilgilendirdiğiniz için teşekkürler. Araştıracağım.

   Sil
 2. cnm güle güle kullan benim bir sorum olacak blue ocean kaş kirpik bakım yağını aktardan aldın dimi??? :)

  YanıtlaSil
 3. bende daha dün kaş için bakım yağı araştırmıştım ve blue ocean hakkında forumlarda falan epey güzel yorumlar okudum bnde bugün iş çıkışı bulabilirsem alacağım kaşları cok bozuldu çünkü inş faydalı olur :(

  YanıtlaSil
 4. kaş kiprik için aldığınız yağ gerçekten işe yarıyor mu??? ilerleyen zamanlarda aslında öncesi sonrası yapsanız ne kadar güzelll olur ;)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. henuz kullanali al oldu bisey diyemem :) yazisini yazacagim ileride

   Sil
 5. Seni çok seviyorum herhalde , bağımlık oldu blogunua ger gün girmeden duramıyorum ihhihihiihih

  YanıtlaSil
 6. Dogal şeyler gerçektende dogal ve vazgeçilmezlerim arasında bitki çayları falan bende aktarlardan hiç kolay kolay çıkamam o kadar çok güzel şeyler var ki ben dogalım beni almalısın der gibiler :)

  YanıtlaSil
 7. Bloğunuz çok güzel, tavsiye ettiğiniz ürünleri mağazamıza ekleyeceğiz :) takipteyim artık :)

  YanıtlaSil
 8. Bende badem yağı ve hint yağını rimel fırçasıyla sürmeye başladımm iyi olduğu söyleniyorr :) Ama gözlerim bulanıklaşıyor ve yanmaya başlıyor böyle giderse bırakacağım sürmeyi.

  Kendi bloguma da beklerim :)
  http://kalemruj.blogspot.com.tr/

  YanıtlaSil
 9. çok merak ediyorum hemen yarın tavsiye ettiğin yağları alıcam:)

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...