M.A.C Candy Yum-Yum

Buradaki M.A.C All Fired Up yazımda da söylediğim gibi Rebel'i almak için uğradığım M.A.C mağazasından iki farklı ruj alıp yine Rebel'i bırakmıştım. Hala onu alıp almamakta kararsızım. İkizler burcu olduğumu düşündünüz değil mi? Öyle öyle. 


mac matte candy yumyum
makyajodamm


Candy Yum-Yum, oldukça pembe, şeker gibi, neon bir ruj. Yoğun uygulandığında dudaklar adeta patlıyor. Çoğu zaman hafif dokunuşlarla sürüyorum ve dağıtıyorum. Yazlığa giderken mutlaka yanıma alacağım rujlardan biri. Diğer mevsimlerde de kesinlikle kullanırım.


m.a.c ruj
makyajodamm

Yapısına gelecek olursak; mat bir yapısı var ama Ruby Woo kadar matlığa sahip değil. Dudağımı kurutmuyor. Canlılığı, kalıcılığı nefis. Uygulanmadan önce kesinlikle peeling ve nemlendirme istiyor. Yoksa pul pul bir görüntü oluşuyor. Dudak peelinginizi kendiniz yapmak isterseniz, buraya tıklayarak kolayca yapabilirsiniz. Çok sevdiğim bir ruj oldu ve göz üzerine kuyruklu siyah bir eyeliner sürerek kullandığımda başka bir hava katıyor. Fiyatı 50 tl.
makyajodamm

9 yorum:

 1. Rengine bayıldımm tam yazlık :) Güle güle kullan :)

  YanıtlaSil
 2. renk o kadar harika ki :-) hayirli olsunnnn :-)
  (yağmur)

  YanıtlaSil
 3. siyah eyelinerla gerçekten güzel durur.

  YanıtlaSil
 4. bana uygun bir renk değil ne yazık ki bu güle güle kullan ben yine rebela bakacağım :-))

  YanıtlaSil
 5. Çok tatlı bir renk güzel günlerde kullan :)

  YanıtlaSil
 6. aman tanrım bu ne güzel bi renk!! en sevdiğim renk olan pembe ve neonun buluşmasıyla mükemmel bi ruj çıkmış ortaya. En kısa zamanda ben de almazsam olmaz :D

  YanıtlaSil
 7. güzel bir yazı olmuş çok da merak ediyordum bu ruju.öpücük gülücük

  YanıtlaSil
 8. Çok yakışmış harika bir renk :)) Güle güle kullaan

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...