Mini Online Lush Alışverişim

Lush, taze el yapımı ürünleriyle meşhur bunu bilmeyen yoktur. Hayvanlar üzerinde test yapmayan bir marka. Önünden geçerken o mis gibi kokular aklınızda yoksa bile sizi oraya sürükleyebilir. 


Lush lemony flutter
makyajodamm
Aklımda uzun zamandır Lush Lemony Flutter vardı. İnternette araştırmaya koyulduğumda daha da merak uyandırmıştı bende. Tırnak kenarındaki etler, manikür sonrası yok olup gitse de, kesmekten kaynaklı kısa sürede çıkmakla yetinmeyip sert bir hal alıyorlar. Artık etleri geri itme yöntemini uygulayacağım. Aklımda iki ürün vardı ama Lush öne çıkıyordu. Özellikle kokusuna bayıldığım ve taze içeriklerle elde yapılmış olduğundan dolayı ilk tercihim oldu. 


tırnak eti yumuşatıcı
makyajodamm
Ayrıca Lush kutuları %100 geri dönüştürülmüş plastikten yapılıyor. 5 Lush kutusu götürdüğünüzde, size bir adet taze maske veriyorlar. Ben Lush'a yoğunluktan dolayı gidemedim ve sonunda dayanamayıp internetten sipariş ettim. Siparişim bir gün sonra elime ulaştı. Yanında da miniş Vanilla Deelite Vücut Losyonu testerını göndermişler. Kargoyla beraber alışverişim 36,90 tl tuttu. Aklımda bir kaç ürünü daha var ama mağazaya gidip almak kadar zevkli değil, onları bizzat gdip almayı düşünüyorum :)

Lush Lemony Flutter, sadece tırnak eti kremi değil, vücutta sertleşmiş bölgelere (diz, dirsek, topuk vb.) de uygulanan seveni çok olan bir ürün. Kullanmak için sabırsızlanıyorum. Yorumlarımı en kısa zamanda paylaşacağım.
makyajodamm

5 yorum:

  1. Ben de yeni yeni tırnak etlerimi kesmek yerine itmeye başladım. İlk fırsatta denemek istiyorum bunuu. :)

    YanıtlaSil
  2. lemony flutter harikadır he de mis gibi kokar benimki yeni bitti moshos garden ve dax var elimde yoksa yeniden alırdım..

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...