Online Alışverişim (Eyüp Sabri Tuncer, Golden Rose)

Eyüp Sabri Tuncer'in ürünlerini daha önceden de kullanıp çok seven biri olarak, tekrar alışveriş yapmak istedim. 

eyüp sabri tuncer
makyajodamm

Eyüp Sabri Tuncer 70 Paris Gecesi Kokusu: Merak ettiğim bir kokuydu. Sitesindeki açıklama şöyle: "Pudralı çiçeklerin dokunuşuyla açılan koku, değerli güller, yaseminler ve zengin ylang-ylanglarla sarmalanır. Dip kokusu ise, paçuli, hint çimeni, meşe yosunu ve vanilyayla taçlanır." Fiyatı 10,56 tl.

Eyüp Sabri Tuncer Doğal Zeytinyağlı Sıvı Sabun + El ve Vücut Losyonu: İkisi kampanyalı, beraber satılıyordu. Daha önce kullanıp sevdiğim ürünlerdi. Kokuları mükemmel. Detaylı yazılarını mutlaka yazacağım. Fiyatı 7,45 tl.

Eyüp Sabri Tuncer Peri Masalı El Yapımı Doğal Kalıp Sabun: O kadar güzel sabunlar var ki, kendimi kaybettim. Seçmekte zorluk yaşadım. En sonunda Peri Masalı'nda karar kıldım. Açıklaması ise şöyle: "Enerji veren bergamot ve limonun ferahlatıcı dokunuşları ile açılan kokunun, kalp notasındaki greyfurt- mandalina notları ile dansı bedeninizi saracak. Bu etkileyici kombinasyonun hakimiyeti ile kendinizi peri masalında hissedeceksiniz." Çok hoş değil mi ? :) Fiyatı 6 tl.

Alışverişimde bana 2 ml'lik testerlar göndermişler. Sıvı Sabun + El ve Vücut Losyon'ları. Siteye gitmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Gelelim ikinci alışverişime. Golden Rose instagram hesabında yeni çıkan Vision rujları görür görmez dikkatimi çekmişti ve kendi instagramımda paylaşmıştım. Çok hoş göründüğü için hemen sitelerine ışınlandım. Tabi ki almadan geçemedim. Aldıklarım 2 günde bana ulaştı. 


golden rose vision lipstick
makyajodamm

Alışverişimin toplu görünümü bu şekilde.


golden rose vision
makyajodamm

Golden Rose Vision Rujlar: Beğendiğim 5 rengi sepete attım. Seride 25 renk seçeneği var. Tane fiyatı 9,90 tl.

Golden Rose Cats Eyes Liner: Oldukça merak ediyordum. Fiyatı 6,50 tl. Sevildiğini çok duyduğum bir ürün.


golden rose alışveriş
makyajodamm

Ve bunlar da hediyeler. 5 adet Golden Rose Rich Color oje, 1 adet Bag Line kırmızı makyaj çantası, 4 adet Ultra Rich Color Ruj testerı ve 1 adet Mineral fondöten testerı. Rich Color ojelere zaten bayılıyorum. Makyaj çantasını çekilişe koymayı düşünüyorum, çünkü bende bir tane var.

golden rose store
makyajodamm


Golden Rose online alışveriş sitesinde kampanyalar var. 30 tl ve üzeri siparişlerde kargo ücretsiz, 25 tl ve üzeri alışverişlerde makyaj çantası hediye gönderiliyor, her 10 tl tutarındaki alışverişlerde de Golden Rose Rich Color oje hediye. Siteye ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.
makyajodamm

2 yorum:

  1. rujlar hakkında detaylı yorumunu bekliyorum :-)) güle güle kullan..

    YanıtlaSil
  2. Golden rose'un gönderim hızları gerçekten harika daha önceki alışverişimde çok memnun kalmıştım. Güle güle kullan aldıklarını :)

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...