Rimmel London Wake Me Up Fondöten

Rimmel London Wake Me Up Fondöten, yabancı vloggerların oldukça beğendiğini gördüğüm bir fondötendi. İnternetten biraz araştırma yaptığımda daha fazla merak uyandırmıştı bende. Watsons'a concealer ve fondöteni gelince bakmadan edememiştim. Wake Me Up Concealer'ın fondöten kadar sevilmediğini okuduğum için aklımdaki bir diğer ürünü almıştım. Belki dayanamayıp onu da denemek isteyebilirim.

fondöten
makyajodamm

Ürün bu şekilde, cam bir şişede ve kapak-pompa kısmı canlı turuncu bir renge sahip.


wake me up
makyajodamm

Pompalı olmasına rağmen ürün fazlaca gelmiyor ve rahatlıkla istediğim miktarı ayarlayabiliyorum. Fırçayla uyguladığımda sonuç daha güzel oluyor. İki kat sürdüğümde orta kapatıcılığa ulaşıyorum ve yüzümde maske etkisi yaratmıyor. Spf 15 içeriyor. Kocaman simler değil de, minicik ışıltılar var içinde ve sırıtmıyor. T bölgemde belli bir zaman sonra parlama yapıyor, pudra kullandığımda o sorun kalmıyor. Kalıcılığı fena değil ama, pudrayla birlikte kesinlikle daha iyi. Beğendiğim bir fondöten oldu.
makyajodamm

6 yorum:

 1. ben çok seviyorum bu fondöteni :) günlük kullanım için çok hafif :) güle güle kullan

  YanıtlaSil
 2. Sanıyorum bir ben alıp deneme fırsatı yakalayamadım :)) Güle güle kullan :)

  YanıtlaSil
 3. sanıyorum bir ben alıp deneme fırsatı yakalayamadım :) güle güle kullan :)

  YanıtlaSil
 4. Dün ilk defa 200 numarasının testerını gördüm ve yüzümde denedim. Almadım orası ayrı ama Watsons'tan çıkınca elime bir baktım çok fena simliydi. Bu kadarını beklemiyordum. Sen de belli olmuyor demişsin yüzde ama bilemedim şimdi :/

  YanıtlaSil
 5. Çok seviyorum bu fondoteni ^^

  YanıtlaSil
 6. bende severek kullanıyorum bunu canım o benım canım :)

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...