The Balm Betty-Lou Manizer Bronzer

Diğer The Balm ürünleri gibi ambalajına bayıldığım bir ürün olan The Balm Betty-Lou Manizer, Mary'nin esmer kardeşi :)  Alsam mı, almasam mı diye hep düşünürdüm ama sonuç olarak tenime uymaz diye düşünerek hep vazgeçmiştim. Sonunda dayanamadım ve aldım. Kullanmaya başladığımdan beri neden daha önce almadım diye söylendim. O kadar güzel ki! Elbette esmer tenlilere daha çok uyum sağlayacaktır, ama tenimde hiç kötü durmadı.


the balm
makyajodamm

Gördüğünüz gibi ambalajı bu şekilde, yine harika bir görüntüsü var. The Balm'ın esprili ürünlerinden biri :) 


betty-lou
makyajodamm
betty lou
makyajodamm

Metal, 8,5 gram ve hafif olduğu için çantada kolaylıkla taşınabilir çok güzel bir ürün. Aynalı olması da harika. Tek sıkıntım düşürme korkusu. Çünkü Mary Lou-Manizer elimden kaydığı gibi tuzla buz olmuştu. Neyse ki düşse bile kapağı açılmamıştı. Presleyerek kurtarmıştım. Siz de toz makyaj ürünlerinizi preslemek istiyorsanız buradaki basit işlemi kendiniz rahatlıkla yapabilirsiniz.


bronzlaştırıcı
makyajodamm

Rengi bu şekilde, içinde simler yok, ışıltılı bir yapısı var. Pigmentasyonu harika. Hem bronzer, hem allık, hem göz farı, hem aydınlatıcı olarak kullanılabilecek çok yönlü bir pudra. Kontür için uygun bulmuyorum, çünkü kontür yüzümüzün gizlemek istediğimiz yerlerine uygulandığı için, ışıltılı olmamalı. Daha çok göz farı ve allık olarak kullansam da, bazen göz pınarlarıma da uyguluyorum. Mat yapıdaki allıklarınızı uygularken de, üzerine Betty-Lou sürerseniz sedefli güzel bir görünüm elde edebilirsiniz. 

 Hiç korktuğum gibi bir ürün çıkmadı. Önemli olan dozunda uygulamak. Fazla fazla sürülürse işte o zaman gerçekten yüzünüzdeki makyaj güzel olmaktan çıkıp, disko topuna dönebilir. Çok yönlü kullanılabilen bu pudra, benim favorilerimden biri oldu. Özellikle bronzlaştığım zaman daha fazla kullanacağımı düşünüyorum. Sadece esmerlere yönelik bir ürün olmadığını gönül rahatlığıyla söyleyebilirim. Uzun süre sizinle kalacak bir ürün. İndirimsiz fiyatı 40 tl, içinde paraben, talk bulunmaması da mükemmel. İndirimle alınırsa tadından yenmez. Şiddetle tavsiye ediyorum.

makyajodamm

1 yorum:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...