Alix Avien Diamond Rimel

Alix Avien'in Diamond serisi çıktığında bir çok ürününü aldım. Kısa zamanda hepsinin yazısını yazmayı düşünüyorum. Bugünkü konuğum Diamond Rimel.


alix avien rimel
makyajodamm
Dış kısmında elmas desenleri var, beyaz renkle sade ve şık görünüyor. Fırçası da hoşuma gidince denemek istedim. İlk izlenimim, ambalajının daha kaliteli olabileceği oldu. Sanki çocuklar için yapılmış plastik makyaj malzemelerinden gibi biraz basit kaçmış. Zamanla üzerindeki elmas desenleri sticker gibi soyulmaya başladı.


rimel
makyajodamm
Yapısına gelecek olursak ıslak bir yapıda. Kuruma hızı güzel ama, sevmediğim yönleri var. Kirpikleri dikkatli sürülmediğinde anında yapıştırabiliyor. Maalesef kısa süre sonra göz altlarıma dökülüyor. Fırçası silikon esnek, tombul ve sık. Kirpiklerime ikinci katı uyguladığımda ise verdiği sonucu beğenmedim. Dolgun ve uzun kirpikler vaad ediyor, biraz uzattığını söyleyebilirim ama dolgunluk verme konusunda zayıf. Başka bir rimelle, Diamond maskaranın fırçasını temizleyip kullanmayı düşünüyorum. Bu tür sık kıllı tombul fırçaları seviyorum. Bazen de rimel sürdükten sonra üzerinden temiz bir fırçayla geçerek daha düzgün, iyi taranmış kirpik görünümü elde ettiğim için, bu konuda da tercihim olabilir. Fiyatı 18,90tl. 

Siz denediniz mi? 
makyajodamm

Bu ürün yerine kirpiklerinde dolgunluk ve uzunluk isteyenler için bayılarak kullandığım üç rimelden birini almanızı tavsiye ederim. Yazılarını okumak için üzerlerine tıklamanız yeterli.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...