Lypsyl İntense Protection Dudak Balmı

Dudak balmlarına karşı aşırı ilgim var ve değişik şeyler gördükçe dayanamıyorum. Gratis'te gördüğüm Lypsyl Dudak Balmı çok dikkatimi çekti. 1905 yılından beri Kanada'da üretiliyormuş. Ayrıca cruelty free, yani hayvanlar üzerinde test yapmayan bir marka.


lypsyl lip balm
makyajodamm
Görünüşü sizi aldatmasın çok büyük gibi dursa da, ürün 2.83 gram. Kolay biter diye düşündüm ama bereketli bir ürün çıktı. Alışılmış dudak balmları gibi yuvarlak biçimde değil, elips şeklinde. Bu sayede dudağa uygularken daha rahat oluyor.


dudak balmı
makyajodamm
İçeriğinde C ve E vitamini, doğal shea yağı, avokado bulunuyor ve spf 15 içeriyor. Parabensiz.


güneş koruyuculu lip balm
makyajodamm
Bu gördüğünüz tatlı arıcıkla, lip balmı yukarı veya aşağı çekerek kontrol edebiliyorsunuz. Çok sevimli durmuyor mu? 

Nemlendirirken aynı zamanda onarmayı, yoğun koruma sağlamayı vaad ediyor. Dudaklarım şimdilik iyiler umuyorum böyle devam eder :) Bu yüzden onarma konusunda bir şey söyleyemem. Fakat nemlendirmesi kesinlikle göz ardı edilemez düzeyde. Verdiği yumuşaklığa bayıldım. Çantamdan ayırmıyorum. 

Gece sürüp sabah kalktığımda dudaklarım hala hafif nemli kalıyor. Spf 15 olması da bir diğer güzel yanı. Yaz kış farketmeden, mutlaka güneş korumalı ürünler kullanmamız gerekiyor. Sadece yüz ve vücudumuzu değil, dudaklarımızı da korumayı unutmamalıyız.

Mat rujların altına sürülecek bir yapısı yok bence. Oldukça dağıtmaya müsait :) Kokusunu ilk başta sevemedim ama alıştım, biraz yoğun olduğundan dolayı koku hassasiyeti olanlar sevmeyebilirler. 

Henüz denemediyseniz, çok şey kaçırmışsınız diyebilecek kadar sevdim. Bitince mutlaka tekrar alırım. Fiyatı 7 tl. Gayet uygun, hem şirin hem de güzel olan bu dudak balmı favorilerimden oldu.

Dudaklarınız çatlamışsa veya yoğun bir gece bakımı istiyorsa, uçuk tedavisi sonrasında ferahlamaya ihtiyacı varsa aşağıdaki iki ürüne de mutlaka bakmanızı tavsiye ederim. Üzerlerine tıklayarak yazılarına ulaşabilirsiniz.makyajodamm

6 yorum:

 1. Ben de ağır kokusundan dolayı kullanamıyorum bunu. Arada zorla sürüyorum ama sevemedim bir türlü :/ Blistex lip conditioner da böyle bir rahatsızlık yaşamadığım için elim ona daha sık gidiyor.

  YanıtlaSil
 2. Eskiden kokusu güzeldi limon kokardı ama bi ara değiştirdiler artık ne alsam bilemiyorum bende :)

  YanıtlaSil
 3. Kokusu başta beni de rahatsız etti ama alıştım sonradan. Çok güzel nemlendiriyor bence de :)

  YanıtlaSil
 4. ben de kullandım ve çok sevdim bu balmı gerçekten nemlendirmesi verdiği yumuşaklık hissi güzel.

  YanıtlaSil
 5. dizaynı harika.çok merak ettim ürünü:)
  Bana da beklerim http://sansaafashion.blogspot.com.tr/

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...