Montagne Jeunesse Hot Chocolate Maske

Bilgisayarım bir süre arızalandı, bu yüzden yazı yazamadım. Neyse ki şuan iyi durumda :) 
Buradaki Watsons alışverişimde aldığım Montagne Jeunesse Hot Chocolate Maske, dikkatimi çekmişti. Aldığım gün denediğimi alışveriş yazımda da yazmıştım.


kendiliğinden ısınan maske
makyajodamm

Bu maske, kendiliğinden ısınan, çikolata ve portakallı bir ürün. Hele kokusu! Aynı çikolata kaplı portakal gibi kokuyor. Yemek isteyebilirsiniz. Yapay bir kokudur diye aklımdan geçmedi değil. Ama öyle olmadığını farkettim ve çok keyifli. Ayrıca, hayvanlar üzerinde test edilmiyor.

Yüzümü ılık su ile biraz ıslatıp eşit miktarda fırçayla uyguladım. Yüzümle temas eder etmez maske ısınmaya başladı. 10 dakika bekledikten sonra yüzümü duruladım. Yağ ve kirden arındırdığını söylüyor ve gerçekten vaatlerini yerine getirdiğini düşünüyorum. Cildimde uygulama sonrası gerginlik, aşırı parlama veya kuruluk yaratmadı. 

Ciddi anlamda o güzel kokuyu alınca tatmamak için kendimi zor tuttum desem yeridir. Sırf kokusu için bile alınacak bir maske. Ki zaten verdiği histe çok güzel. İki kullanımda bitirdim. Tekrar tekrar almayı düşünüyorum, vanilyalısını da merak ediyorum. 

Benim önerim parmaklar yerine fırçayla uygulanması. Aksi halde her yere şapır şupur damlayabilecek kıvamda. Çikolata sevenlerin mutlaka şans vermesi gereken bir maske :) 

watsons çikolatalı maske
makyajodamm6 yorum:

 1. Çok merak ettim ilk Watsons alışverişimde mutlaka bakacağım!:) çikolatalı şeylere çoğu kişi gibi ben de dayanamıyorum

  YanıtlaSil
 2. Bende de var ama henüz deneyemedim. Elimdeki açılmış maskenin bitmesini bekliyorum ama bu yorumdan sonra beklemek daha zor olacak :)

  YanıtlaSil
 3. Tek kullanımlık maskeleri kullanmayı seviyorum hele bir de çikolata kokuyorsa :)

  YanıtlaSil
 4. canım bu marka hayvanlar üzerinde deney de yapmıyor buav sertifikalı
  :)

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...