Yves Rocher Pur Bleuet Göz Makyaj Temizleyicisi

Fotoğrafını daha önceden çekmiştim, yarısından fazlası bitmiş durumda. Yazısını biraz geciktirdim ama, içimden de pek gelmedi zaten. Çünkü vasat bulduğum bir ürün oldu. 
Çoğu kişi bayılarak kullandığını söylüyordu, ben de merak ediyordum. Bana buradaki Yves Rocher indirim alışverişimde hediye olarak gelmişti. 

yves rocher göz makyaj temizleyici
makyajodamm

Göründüğü üzere çift fazlı bir ürün. Aktifleşmesi için kuvvetlice çalkalamak gerek ve hemen pamuğa dökmek gerek. Çabucak birbirinden ayrılabiliyorlar. Yapısı fazla yağlı, ama bu benim açımdan pek sorun değil çünkü kullandığım, memnun kaldığım başka göz makyaj temizleyicilerimde de yağlı his bırakanlar var. Kullandıktan sonra durulama gerektirmez yazsa da, kesinlikle gerekiyor.

Benim için önemli olan göz makyajımı güzel temizlemesi. Bu ürünü iyice çalkalayıp pamuğa dökerken, pamuğu yapıştırmam gerekiyor. Çünkü pamuk sanki ürünü tutmuyor ve hoop aşağı doğru gitmeye başlıyor ürün. Sorun pamukta değil, çünkü diğer ürünlerde aynısı olmadı. Yine de başka pamuklar da kullandım ama nafile.  

Ne kadar üzerinden geçsem de tam anlamıyla göz makyajımı temizleyemedim. Kirpik diplerimde makyaj kalıntıları kaldı. Halbuki suya dayanıklı makyajı bile kolayca temizlediğini iddia ediyor. Sırf bitsin diye kullanmaya çalışıyorum ve göz makyajımda hatalar yaptığım zaman düzeltme çubuğuna bir miktar alıp o şekilde de kullanıyorum. Hafif uygulama gerektiren yerlerde işe yarıyor. (yeni sürülmüş, henüz kurumamış jel eyeliner gibi) Neyse ki yarısından fazlası bitti. Tekrar alacağımı hiç sanmıyorum, hatta düşünmüyorum. Bu ürünle yıldızımız pek uyuşmadı.
makyajodamm

3 yorum:

  1. ben nefret ettim bir daha asla almam vıcık vıcık :))

    YanıtlaSil
  2. Yves Rocher'i severek kullansam da bu ürünü ben de hiç beğenmedim :( çok yağlı bir his kalıyor nefret ettim o histen :(

    YanıtlaSil
  3. Ben gayet beyendim yuvarlak pamuk disklerine ürünü dökerseniz 1-2 saniyede pamuk ürünü emiyor ve gözünüzde kullanabiliyorsunuz. Daha etkili bir temizleme isterseniz pamuk diskinin diğer tarafını cevirip ürün den döküp kirpik diplerinizi bile temizleyebilirsiniz. Biraz yağlı ama göz cevresi hemen emiyor ve tahrişe neden olmuyor. Bence gayet başarılı

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...