Avon Wish Of Love

Avon'un geç keşfettiğim parfümü Wish Of Love, hergün kullandığım bir parfüm haline geldi. Kesinlikle tam baharlık, yazlık bir koku. Kendisini bayıla bayıla kullanıyorum. Fotoğraftakinden çok daha az kaldı. Bittiğinde tekrar alacağım hatta yedeklemeyi düşünüyorum.

avon parfüm
makyajodamm

Gördüğünüz gibi şeker pembesi renginde oldukça şirin bir kutusu var. Şeffaf cam şişede, 50ml bir ürün. Meyve ve çiçek kokularının harmanlandığı bu parfüm benim favori parfümlerimden oldu. Ağır bir kokusu olmadığı için kesinlikle baymıyor. Kıyafetler üzerinde daha kalıcı. Tene sıkıldığında fazla kalıcı olmuyor maalesef. 

Özellikle havaya bir kaç fıs sıkıp altından geçince, saçlarım misler gibi kokuyor. Hafifçe tarakla geçilmesi yeterli. Meyve-çiçek kokularını seviyorsanız ve Wish Of Love güzelliğini denemediyseniz kesinlikle tavsiye ederim.  

Avon ürünleri birçok internet sitesinde de satılmakta. Kampanyaları takip etmekte yarar var. Çoğu zaman bir alana bir bedava oluyor. 

makyajodamm

7 yorum:

 1. Ben bundan 6sise bitiirdim :-) mis gobi cok guzel

  YanıtlaSil
 2. Şişesini Essence'in parfümlerinin şişesine çok benzettim. Parfüm şişelerinin ilginç, farklı olmasını seviyorum, böyle de gereksiz bir kriterim var :D

  YanıtlaSil
 3. kokusunu çok sevdiklerimden olur kendisi tam aradığım parfüm demiştim aldığımda ama ne yazık ki hiç kalıcı değil çok çabuk bitirmiştim o yüzden ya da ben çok kokucuyum bilmiyorum bence avon bu konuya bir el atıp daha kalıcı parfümler yapmalı :)

  YanıtlaSil
 4. Ben de çok seviyorum wish of love i :) hatta bu ay kampanyasi var 1+2 seklinde ;))

  YanıtlaSil
 5. Bayılırım bu kokuya hatta bir ara nasıl stoklamışsam 4-5 tane dolu şişe vardı :) Gerçekten tam bahar-yaz kokusu :) Bu arada kendi sayfama bekliyorum bekliyorumm : http://tisikkirlir-sipirmin.blogspot.com.tr/ :) Sevgiyle ^^

  YanıtlaSil
 6. Merhaba, evet bu parfumun kokusu sahane! Ucuncu siseyi yedekledim:-D

  YanıtlaSil
 7. Avon'un en sevdiğim parfümü.Çok hoş bir kokusu var.Celebre'yi de öneririm canım kokuları benziyor
  http://beyazbegonvil.blogspot.com.tr/

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...