Flormar Easy & Go Sponge Oje Çıkarıcı

Pamuğa ihtiyaç olmadan, ojeleri pratik yoldan temizlemek için üretilmiş Flormar Easy & Go Sponge Oje Çıkarıcı bugünkü konuğum. İçindeki orkide çiçeği ekstresiyle besleyici bir etkiye sahip. Uzun zaman kullandıktan sonra, görüşlerimi paylaşma zamanı geldi.

flormar süngerli aseton
makyajodamm
Öncelikle dış görünüşüne değinmek istiyorum. Çok sevimli bir yapısı var, pembe-siyah uyumunu hep sevmişimdir fakat üzerindeki ambalajı yırtılmaya, solmaya pek müsait.
flormar easy go
makyajodamm
Gördüğünüz gibi, içi bu şekilde, süngerin ortasında ojeli parmağımızı yerleştirmemiz için bir boşluk var. Çoğu süngerli asetonlarda bu olmuyor ve süngerin üzerine üzerine tırnağı sürtmek heryere bulaşmasına neden oluyor ki; bahsettiğim türdeki asetonları kullananlar eminim benimle hemfikirdir. Üst tabakada ojenin kuruması da cabası. 

Flormar Easy & Go Sponge Oje Çıkarıcı, gayet pratik ve üst kısımda ojenin kurumayıp bütün ürünü kullanmamıza olanak sağlaması çok iyi. Kokusu biraz keskin, ilk başlarda rahatsız olsam da, alıştım. Koku hassasiyeti olanlar sevmeyebilirler. Uygulanışına gelecek olursak, ojeli parmağı boşluğa yerleştirip, daire çizer gibi hareket ettirerek ojeyi temizliyorsunuz. 

Açık renk ojelerde kesinlikle daha etkili. Kırmızı, siyah renk ojelerde kenarda kalıntılar bırakıyor. Bu yüzden çok koyu renk ojeler sürdüğümde bu asetonu kullandıktan sonra tırnak kenarlarımı başka bir asetonla temizliyorum. Fazla vaktim olmadığında tüm ojeyi parça parça pamukla temizlemektense, bu şekilde işime geliyor. Uyguladıktan sonra, tırnak etlerimde yumuşama oluyor, tırnak ve tırnak etlerimi kurutmadı.

Pratik bir oje temizleyici arıyorsanız tavsiye edebilirim. Fiyatı 8,50 tl.

makyajodamm

1 yorum:

  1. haklısınız açık rank ojelerde başarısı daha yüksek ancak kokusu beni çok baydı.koku hassasiyeti olmayanlar için iyi bir seçenek

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...