Flormar Yeni Beauty Toys Koleksiyonu

Flormar yazı yine es geçmedi. "Güzelliğinizin yeni oyuncakları" sloganıyla, yeni Beauty Toys Koleksiyonunu çıkardı. Kargo geldiğinde kutuyu açtığım an beni cici cici şeyler karşıladı. Yüzümde tebessüm oluşmaması imkansızdı. 

flormar beauty toys
makyajodamm
beauty toys
makyajodamm
Tırnaklar için olan Beauty Toys Koleksiyonu oldukça renkli ve güzel.. Tırnak süsleme aparatları ile beraber ojeler gerçekten oyna bizimle der gibi değil mi?

flormar oje ve tırnak
makyajodamm
flormar serisi
makyajodamm
Görmüş olduğunuz gibi, yanında bir de Barbie göndermişler. Çocukluğunda Barbie aşığı olmayan yoktur zannediyorum. Şahsen ben hala seviyorum.. Oyuncak temasına uyan güzel bir hediye oldu.

nail art serisi flormar
makyajodamm
Bana 6 tane birbirinden güzel renkleri olan Beauty Toys ojeleri gönderilmiş. Ojelerin üzerinde sihirli değnek var. Masal perilerini andıran eğlenceli bir ambalaj olmuş. İsimleri de pek hoş :)

Merak edenler için soldan sağa ojelerin isim ve numaraları:
Flormar Beauty Toys BT04 Purr Cat
Flormar Beauty Toys BT03 Princess Castle
Flormar Beauty Toys BT09 Mermaid
Flormar Beauty Toys BT07 Troll
Flormar Beauty Toys BT08 Pony Tale 
Flormar Beauty Toys BT06 Popsicle

Ojeler toplam 10 çeşit. Göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz. Fiyatları 2,25tl.

flormar nailart
makyajodamm
Ve tırnak süslemede olmazsa olmaz aparatlar, nail art ürünleri. Flormar Beauty Toys; birçok kişinin bu konuda imdadına yetişmiş desem yeridir. Önceden bu çeşit ürünler kolay bulunmazdı, bulunsa da kaliteli çıkmazdı.. Zamanında çok ürün eskitmiştim. Şuan memnun olduğum ürünlerim elbette var fakat, en yakın zamanda Flormar'ın da nail art setini deneyeceğim, kaliteli olduğuna inanıyorum. Ojeleriyle herkesin kalbini fethettiğini düşünürsek tırnak konusunda basit ürünleri piyasaya sunmayacağını da tahmin edebiliriz tabi ki.

Flormar Beauty Toys Nail Art Brush Set 12,50tl. Siteden incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.
Flormar Beauty Toys Fine Details Brush ince detaylar için tasarlanmış bir fırça. Fiyatı 4,50tl. İncelemek için buraya tıklayabilirsiniz.
Flormar Beauty Toys Nail Dotting Pen, noktalama için olan ve nail artlarda en çok kullanılan ürünlerden biri. İki farklı büyüklükte ucunun olması da pratiklik kazandırıyor. Sadece noktalama işaretleri değil, örneğin buradaki tavşan desenli nail arttaki gibi, tavşanın hatlarını ayarlayıp içini doldurmakta da kullanılabilir. Fiyatı 4,50tl. İncelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Hayalgücünüze kendinizi bırakıp harikalar yaratabilirsiniz..

Flormar Beauty Toys Koleksiyonunun tamamını görmek içinse buraya tıklayabilirsiniz.

nail art fırçaları
makyajodamm
beauty toys ojeler
makyajodamm
Ve işte Flormar'ın güzel jesti. Blogumun ismini ojelerde görmek beni çok mutlu etti. Bunları kullanmaya kıyamayacağımı düşünsemde, çatlayacağımı bilerek kullanacağımı da biliyorum :)) Kesinlikle bittiklerinde atmayacağım..


Bu güzel ürünler için, Flormar'a teşekkürler..

makyajodamm

3 yorum:

 1. Güle güle kullan tatlım :) hepsi çok güzelmiş
  sevgiler
  lifeofyasmina.com

  YanıtlaSil
 2. Hepsi çok hoşmuş canım :)
  Güle güle kullan :)))
  http://beyazbegonvil.blogspot.com.tr/

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...