Rimmel London Match Perfection Kapatıcı & Aydınlatıcı

Rimmel London markasının ürünlerini genel olarak başarılı buluyorum. Match Perfection Concealer & Highlighter'ı da çok fazla isteyip bulamazken bir gün bulup kapıvermiştim :) Araştırdığım kadarıyla çok sevilen bir üründü. Hem fiyatı uygun, hem bir üründe iki etki, hemde tatmin edici bir sonuç..  Hal böyle olunca merak etmemek anormal olurdu. 

kapatıcı
makyajodamm

Bu şekilde tüp formunda, ucu sık fırçalı. Tüpü sıktığımda fırçanın arasından ürün çıkıyor ama ne kadar çıkacağına benim karar vermemi engelliyor :) Fazlaca gelebiliyor. 


aydınlatıcı
makyajodamm

Yedirilmesi oldukça kolay, göz altında çizgilenme yaptığını okusamda, bu sorunla karşılaşmadım. Kalıcı olması için pudra ile sabitlediğim zaman tadından yenmiyor. Kapatıcılığı orta düzeyde diyebilirim. Bitmesine az kaldı ve mutlaka tekrar alacağım ürünlerden. Eğer göz altlarınızda fazla morluk, çizgilenme yoksa tatmin edecek düzeyde, güzel bir ürün. Uykulu gözleri canlandırıyor :)  Fiyatı 15 tl civarı. Denemeyenlere mutlaka öneririm. Watsons mağazalarında bulabilirsiniz.

makyajodamm

3 yorum:

 1. en sevdiğim göz altı kapatıcım :) güle güle kullanın

  YanıtlaSil
 2. Ben o kadar çok duydum ki bu ürünü, sen de anlatınca iyice meraklandım açıkçası. Ben de bi deneyeceğim sanırım :)

  YanıtlaSil
 3. Rimmel'in wake me up ürünüyle, bunun arasında kararsız kaldım. Ucunun fırçalı olması kötü olmuş biraz ama denemek gerekir. Güle güle kullan :*

  http://damlaslifebox.blogspot.com.tr/

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...