Kozmela Alışverişim (Bioder, Real Techniques)

Watsons'lara geldiğinden beri bir türlü karşılaşamadığım Real Techniques Miracle Complexion Sponge, Kozmela sitesinden alma kararımla benden daha fazla kaçamadı. Oldukça merak ettiğim ve istediğim bir üründü. Bir de ihtiyaç alışverişi yaptım. 


bioder tüy azaltıcı
makyajodamm

Bioder Epiten serisini seviyorum. Bioder'den çok çok memnunum. Ağdalar bitkisel serum katkılı. İleride yazılarını mutlaka yazacağım. 
Bioder Bio Epilation ise, önceden 3 ayrı şişede olan, sallayıp ucunu kırmakla uğraştığım ve kokusu hoş olmayan, yapış yapış bir his bırakan serumlarının birleştirilmiş ve daha geliştirilmiş hali. Yani 3 ayrı şişe yerine tek bir şişede toplanmış. Detaylı yazısı yakında. 

Aldığım ürünlerin fiyatlarına gelecek olursak,

Bioder Epiten Tüy Azaltıcı Roll-on Sir Ağda (Azulen) 6,32tl
Bioder Epiten Tüy Azaltıcı Roll-on Sir Ağda (Pudralı) 6,32tl
Bioder Bio Epilation Tüy Azaltıcı Serum Forte-Vücut Bölgesi 37,90tl
Real Techniques Miracle Complexion Sponge 22,50tl

makyajodamm

2 yorum:

  1. Severek kullanıyorum. Bioder ailesi gerçekten çok iyi.

    YanıtlaSil
  2. Bende kozmeladan almistim bioderin rollonunu fakat isiticimda bekle bekle olmadi akmadi bi turlu ucuna gelmedi sıvısı sonra isiticimda mi sorun var diye baska bir rollon ile denedim akiyordu yani isiticimda problem yok sonra bir daha denedim bioderi isitmayi akmadi yine tabi bnde sicakken kabını kestim icindeki sivinin kivami bi tuhafti sanirim bozulmus çöpe attim.fakat diger tüy azaltci-vucut serumunu severek kullaniyorum.

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...