Lush Lemony Flutter Tırnak Eti Kremi

Uzun zamandır merak edip, kullandığım diğer ürünleri azaltınca buradaki alışverişimde Lush Lemony Flutter'ı almıştım. İlk izlenimim kesinlikle kokusu ve yapısının harika oluşuydu. Ancak Lush, İngiltere ile yapmış olduğu distribütörlük anlaşması sona erdiğinden çekilmiş bulunduğunu facebook sayfasında duyurmuş ve bu haber beni üzmüştü. 

lush tırnak kremi
makyajodamm

Kutusu bu şekilde, üzerinde yazdığı gibi en çok satan, popüler olan kremleri Lemony Flutter.


lush lemony flutter
makyajodamm

Kapağını açar açmaz sizi dalından koparılmış limon kokusu karşılıyor. İçinde taneleri var. Yazlığımızın bahçesindeki limon ağacını anımsattı bana. Son derece doğal ve güzel bir kokusu var. Tırnak eti kremi olarak geçmesine rağmen, baş, omuz, dirsek, ayak parmakları içinde kullanılabiliyor. Özellikle ayaklarım için spatulayla alıp eldivenle sürüyorum bazen ve gerçekten iyi geliyor. Tırnak kenarındaki etleri yumuşatıyor, ellerimi de yumuşacık yapıyor. Ürünün fotoğrafını bitirmeden çekmiştim, bitmesine az kaldı. Daha önce tanışmış olmalıydım demeden edemedim. Hayvanlar üzerinde de test yapmıyor olması güzel. Ayrıca Lush kutularından veya şişelerinden 5 adet temizlenmiş halde mağazalarına götürürseniz bir adet taze maske hediye ediyorlardı. 


lush ürünleri
makyajodamm

İçeriği bu şekilde. Methylparaben, Propylparaben gibi şeyleri gözardı ettirecek kadar sevdirdi kendini bana. Oldukça bereketli bir ürün olduğunu da söylemeden geçemeyeceğim ama, açıkcası denemek istediğim ve almak istediğim birçok ürün aklımda kalacak.. 


1 yorum:

  1. Ben de bu ürününü severek çok uzun süre kullandım. Kesinlikle çok bereketli.

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...