MAC Brush Cleanser | Fırça Temizleyici

Makyaj fırçalarını temiz kullanmak ciltte sivilce oluşmasını engellemek gibi birçok konuda önem taşıyor. Dezenfekte etmeden kullanmak kimsenin içine sinmez elbette. Devamlı fırçaları yıkamak, kurumalarını beklemek zahmetli iş. Birde aniden dışarı çıkmak isteyip, makyaj fırçalarıma elimi götürdüğümde kirli olduğunu görmek kadar sinir bozucu bir şey yok. Bu yüzden pratik bir ürüne ihtiyaç duyuyordum.

mac fırça temizleyici
makyajodamm

MAC Brush Cleanser imdadıma yetişiyor. 37 tl'ye almıştım ve gayet uygun olduğunu kullandıkça fark ettim. Bastırarak açılan bir kapağı var. Kendi kapağıyla kağıt havluya döktüğümde çokça gittiği için Gratis'ten aldığım minik fısfıslı şişeye doldurup o şekilde kullanıyorum. 


makyaj fırçası temizleyici
makyajodamm

Fotoğraftaki fırçam Real Techniques Base shadow brush. En sık kullandığım göz fırçalarımdan. Kağıt havluya iki kez MAC Brush Cleanser sıkıp fırçayı gezdirerek bütün kalıntılardan arındırıyorum. Temizlemesi oldukça başarılı ve ilk temizlendiğinde hafif ıslak kalsa da, fırça 5 dakikada kullanıma hazır hale geliyor. Kesinlikle tekrar alacağım pratik bir ürün. Denemediyseniz tavsiye ederim.
makyajodamm

1 yorum:

  1. Kore Kozmetik ürünleri satışı yapmaktayız. İlk çekilişimize katılmak ister misiniz?

    http://koredenkozmetik.blogspot.com.tr/2014/10/korean-cosmetik-turkiye-ilk-cekilis.html

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...