Wet n Wild Comfort Zone Far Paleti

Buradaki Gratis alışverişimde almış olduğum Wet n Wild Comfort Zone palet, uzun zamandır aklımı kurcalayan bir paletti. Yabancı vloggerlarda sıkça rastladığım için iyice gözümün arar olduğunu fark ettim. Çoğu kişi Gratis'te bulamadığını söylüyordu ama The Balm Nude Dude paleti gibi şansıma bir tane kalmıştı ve almıştım. Aldığına değdi mi derseniz, kesinlikle değdi!

Wet n Wild Comfort Zone paletin popüler olmasındaki en büyük neden MAC club farına benzeyen rengin olması. (bkz:en alt sırada sağdaki far)


wet n wild mac farı
makyajodamm

Paletteki diğer renklerde yabana atılacak türden değil. Bence oldukça hoş ve güzeller. Son zamanlarda sıkça kullanıyorum. Ambalajı biraz rujlarının ambalajları gibi "çıtkırıldım" yapıda. Pek dayanıklı olduğunu söyleyemem. Ama içindeki ürünlere söyleyecek lafım yok.


wet n wild far paleti
makyajodamm

Görmüş olduğunuz gibi, paletin içinden birde Wet n Wild yazan uygulama aplikatörü çıkıyor. Genelde paletlerden çıkan aplikatörlere dokunmam ama merakımdan kullandım. Fırçasının kullanılmayacak kadar kötü olduğunu düşünmüyorum. İdare eder diyebilirim.

wet n wild comfort zone palet
makyajodamm

Merak edenler için, farların hiçbiri mat değil. Renkler paletteki sıraya göre bazsız uygulandı. Baz ile uygulandığında daha belirgin ve güzel olsalar da, pigmentasyonlarını sevdim. Çok güzel dağılıyorlar ve kalıcılıkları ortanın üzerinde. Baz ile uygulandığında resmen yapışıp kalıyorlar. Hem gündüz hem de gece makyajında kullanılabilecek bir palet. Gölgeli makyajlar içinde mükemmel. Biraz tozutuyorlar fakat, rahatsız edecek düzeyde değil. Bu paleti almayı düşünenler varsa, gördüğü yerde kapsın derim. 
makyajodamm

3 yorum:

 1. Gule gule kullan canim ben aldigimdan beri elimden dusurmuyorum sonbahar ve kis makyajlari icin ideal bir palet.bloguma beklerim ben de :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim :) Uğrarım tabiki sevgiler..

   Sil
 2. Çok beğendim renklerini güle güle kullan :) en kısa zamanda ben de kapmalıyım bitane :)

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...