Dalan d'Olive Zeytinyağlı Saç Bakım Kremi

Dalan d'Olive ürünlerini el kremi ve sabunuyla sevmeye başlamıştım. Buradaki alışverişimde set halinde aldığım ahşap kutu içerisinden çıkan zeytinyağlı saç bakım kremi, bitti bitecek. 

zeytinyağlı saç kremi
makyajodamm

Saçlarımı yıkadıktan sonra fazla suyu sıkarak, Dalan d'Olive Zeytinyağlı Saç Bakım Kremi'nden bir miktar alıp uçlardan ortalara doğru saçlarıma masaj yaparak uyguluyorum ve kısa bir süre bekliyorum. Öyle 15 dakika kadar uzun bir süre gerektirmediği için ayrıca sevdiğim bir ürün. 1-3 dakika beklemek yeterli. Saçlarımı durularken ürün kolay arınıyor ve yumuşaklık veriyor. Bu kremi uyguladığımda; saçlarımı kuruttuğum zaman parlaklık verdiğini de görebiliyorum. İçinde paraben olmaması da ayrı bir artı. Kokusunu seviyorum. Saçlarımı açıcı sprey kullanmadan tarayabildiğim içinde, mutlaka tekrar alacağım bir ürün oldu. Çok memnun kaldığım için çekilişime de koymuştum.

Ürünün arkasında yazanlar şu şekilde: "Ege'nin Zeytinyağı ve Buğday Proteini ile hazırladığımız saç kremimiz yıpranmış saçınızı beslerken güçlendirip onarmaya, kökten uca nemlendirerek temizlerken yumuşaklık, parlaklık kazanması ve kolay taranıp şekil almasına yardımcı olur. 2 hafta içinde saçınızda zeytinyağının besleyici gücünü siz de fark edeceksiniz! Sık kullanıma uygundur"

Oldukça memnun kaldım. Zeytinyağlı birçok ev yapımı saç maskeleri denedim. Onlarında etkisi gerçekten güzel. Kesinlikle tavsiye ederim.
makyajodamm

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...