Flormar 9'lu Makyaj Fırça Seti

 Flormar'ın 10 Kasım - 17 Aralık tarihleri arasında 75 tl ve üzeri alışverişlerde hediye olarak gönderdiği bu şirin fırça seti, tam seyahatlik bir set.

flormar makyaj fırça seti
makyajodamm
Ambalajı bu şekilde, gayet sade. Fotoğraftan boyutunu anlayamayabilirsiniz. Boyutu 12 cm.

flormar
makyajodamm
Üst kısımdan kutu açılıyor ve alt fotoğrafta gördüğünüz şekli alıyor. Yelpaze şeklindeki mekanizması iyi düşünülmüş. Bütün fırçalar dizili halde, gayet kullanışlı duruyor.

pembe makyaj fırça seti
makyajodamm
makyaj fırça seti
makyajodamm
Fırçaların yakından görünüşü bu şekilde. Setin içerisinde ruj fırçası, eyeliner fırçası, far fırçası, karıştırma fırçası, kaş ve kirpik fırçası, fondöten fırçası, pudra fırçası, kapatıcı fırçası ve detay fırçası bulunuyor. 

Fırçaların yapısından bahsetmem gerekirse; hepsi yumuşacık. Çoğu fırçalara oranla fondöten fırçası o plastik hissini fazla uyandırmıyor. Fondöten fırçası, uygularken yüzümde iz bırakmadı fakat bu tarz fırçalar bana göre kapatıcı ve maske uygularken daha uygun. Hatta yan çevirerek kontur bile uygulanabilir. (Kapatıcı için tabi buradaki RT Pointed Foundation Brush gibi boyutu olan fırçalardan bahsettim. Flormar'ın fırçası biraz tombulca. Bu tarz fondöten fırçalarını daha çok maske uygularken kullanıyorum.) 

Kesik uçlu eyeliner fırçası da oldukça yumuşak, ne çok ince ne çok kalın bir yapıda.özellikle farlarımı eyeliner olarak uygulamak için kullandım. Jel eyelinerı da gayet güzel uyguladım bu fırçayla. Gölgeli far uygulamak istediğimde de, yan v çizerek karıştırma fırçasıyla gayet güzel dağıtıp kullandım. Şunu söylemeliyim ki, karıştırma fırçasına bayıldım. Gerçekten harika dağıtıyor.

Aslında bildiğiniz gibi; örneğin o fırça bir "fondöten fırçası"ysa, başka ürünler için kullanılamaz diye bir olay yok. Tıpkı benim fondöten fırçalarıyla kapatıcı ve maske uygulamam gibi. O yönden bakacak olursak, fırça seti kesinlikle hem pratik, hemde çoğu ihtiyaçlarınızı kaşılayabilecek kapasitede. 

Pudra fırçasıyla allıkta gayet güzel uygulanıyor. Fırçaların çoğu geniş kullanım alanına sahip. Görünürde 9 fırça olsa da, kullanma alanlarını artırabilirsiniz. Fırçalar çabuk temizleniyor, kıl dökme sorununu şimdilik yaşamadım. Eğer ilerleyen zamanlarda kıl dökme durumu olursa bu yazıyı editlerim.

Flormar makyaj fırça seti
makyajodamm
Açıldıktan sonra dümdüz bir şekilde zemine oturmaması, yamuk yumuk durmadığı için gözardı edilebilecek bir durum. Ben bu mini boy fırça setini çok sevdim, 75 tl'lik bir alışveriş yapıp hem merak ettiğiniz - beğendiğiniz ürünleri almış, hem de bu güzel fırça setine sahip olmuş oluyorsunuz. Flormar, 9'lu Makyaj Fırça Seti'ni tek başına siteye koymamış. Umarım en kısa zamanda satışa o şekilde de sunulur ve almak isteyenlerin illa 75 tl alışveriş yapmaları gerekmez. Sevgiler..
makyajodamm

7 yorum:

 1. Benim de elimde bu fırça setinden var hatta yazısını da ürünlerle beraber yazmıştım ama böyle ayrıca bir yazı yazılması daha hoş olmus:) Gerçekten çok kullanıilı at çık bi set olduğunu düşünüyorum denediğim tüüm fırçaların da performansından oldukça memnun kaldım, sevgiler:)

  YanıtlaSil
 2. Bende bu fırça setini merak ediyordum, çok iyi oldu bu detaylı inceleme yazısı :)

  YanıtlaSil
 3. Merhaba, blogunuza üye oldum ve ben de aranıza katıldım. Blogunu yeni açmış, sesini duyurmaya çalışan bir blogger adayıyım, bana da beklerim. Sevgiler :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba, hoşgeldiniz :) Bende izleyiciniz oldum. Hayırlı olsun, sevgiler...

   Sil
 4. çok ğüzel beyendim güle ğüle kullanın:)

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...