LilaKutu 3. Yaşını Kutluyor

LilaKutu, 3.yılını etkinliklerle kutluyor. Beni de unutmayarak 3.yıl şerefine keşfetmem için bir ürün gönderdiler. Marka hakkında bilgim olmadığı için, okuduktan sonra oldukça merak ettim kendisini. 

lila kutu
makyajodamm
lila kutu 3.yaş günü
makyajodamm
lilakutu alışveriş
makyajodamm
lilakutu blog
makyajodamm

lila kutu mila dopiz
makyajodamm

Gelen paketin içinden Mila D'opiz Classic Refresher Spray çıktı. Her zamanki gibi lila çiçekte içindeydi tabi ki. İsviçreli Mila D'opiz, dünyada 4 bitki kök hücre teknolojisini ürünlerinde kullanan tek kozmetik markasıymış ve Kozmetik Oscar'ı ödülleri varmış.


nemlendirici spray
makyajodamm

Hayvanlar üzerinde test yapmıyormuş ve sitesinde ürün hakkında yazanlar;

"Gençler de dahil olmak üzere tüm kadınlar ve erkekler için pratik kullanımı olan modern bir cilt bakım ürünüdür. Kışın ısıtılan odalarda, soğuk sıcak geçişlerindeki cilt hassasiyetlerine, yorgun ve kuru ciltler için anında rahatlama sağladığı gibi yazın da sıcaktan ısınan ve nem kaybeden cildi ferahlatan ve minerallerle nemlendiren tazeleyici bir üründür. Bunun yanı sıra ürünü gündüzleri ve geceleri kuvvetlendirici bir nemlendirici ve mineral sağlayıcı olarak veya Mila d'Opiz gündüz veya gece bakımınızın altına uygulayabilirsiniz. Gün içerisinde makyajınızın üzerine de uygulayabilirsiniz." 

Ürüne buradan göz atabilirsiniz. Gerçekten 112 tl ye değer mi değmez mi diye merak ediyorum. Yeterince kullandıktan sonra yazısını yazacağım.

Teşekkürler LilaKutu! Nice yıllara 
makyajodamm

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...