Palmolive Body Butter Kahve Hazzı

Palmolive Body Butter'ları genel olarak sevdim. Buradaki ilk kullandığım Çilek Rüyası'nın yeri ayrı tabi ki ama, kahveyi çok seven biri olarak, Kahve Hazzı'na da bayıldım. 

palmolive kahve hazzı
makyajodamm
Bitmek üzere ve bayıla bayıla kullandım. Aslında alışverişteyken ilk kez kokladığımda, sanki kahvedeymişimde, kokusu üstüme sinmiş gibi mi hissederim acaba diye ikilemde kalıp almamıştım :)) Daha sonra Watsons tarafından denemem için Şeftali Büyüsü ile birlikte gönderildi. İyiki de gönderilmiş, belki de hiç almayacaktım. Hazır gelmişken denemek istedim.

palmolive kahveli duş jeli
makyajodamm
Fotoğraftan da anlaşılacağı üzere baya kullandım, şuan bir ya da iki kullanımlık kaldı. Şunu söyleyebilirim ki, kokusu sadece duşta buram buram oluyor. Kendinizi şımartmak için kullanabileceğiniz bir ürün. Çok da güzel köpürüyor ve içindeki minik tanecikler cilde batmıyor. %100 doğal kahve çekirdeği özlü olmasından dolayı, gerçekten yapay bir koku gelmiyor burnuma. Yani kahve kokusuna benzetilmeye çalışılmamış. Direk açar açmaz mis gibi kahve kokuyor Kahve sevenlerdenseniz, mutlaka beğeneceğinizi düşünüyorum. Şeftali Büyüsü'yle dönüşümlü olarak kullanıyorum. İkisi arasında tercih yapmam gerekseydi kesinlikle Kahve Hazzı derdim! Bittiğinde tekrar alabilirim.
makyajodamm

1 yorum:

  1. Ben şeftali büyüsünün kokusunu biraz yapay buldum almadım o yüzden. Ama kahve hazzına bayıldım muhteşem kokuyor. Sadece tam kahve kokusu gibi gelmedi bana sanki çikolatayla kahve karışımı gibi :)

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...