Bepanthol Cilt Bakım Kremi

Bepanthol markasının vücut losyonunu kullanıp çok memnun kalmıştım. Bir de cilt bakım kremini denedim ve sizlerle görüşlerimi paylaşmak istiyorum. Sadece eczanelerde satılıyor.

bepanthol
makyajodamm

Fotoğrafta gördüğünüz gibi, 100g ve 30g formları mevcut. Açıldıktan sonra 24 ay ömrü var. Tüp formunda olan Bepanthol Cilt Bakım Kremi'nin bayıldığım özellikleri, kremin akışkan olması ve anında cildimi emiyor olması, yağlı bir his bırakmaması. Su bazlı bir yapıda. Bazen dudaklarımı nemlendirmesi için geceleri sürüyorum. Çabucak emildiği gibi, dudakları da yumuşacık yapıyor. 

Üstelik içeriğinde paraben, parfüm ve renklendirici yok. Eczanelerde satılıyor. El ve yüz için yazmasına bakmadan, cildinizin kurumuş, çatlamış ve gerginleşen bölgelerine de rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Kış yaklaşırken elimin daha çok gideceği bu krem, cildimi nemli tutarak kol ve bacaklarımı da kurumaktan kurtaracak. Denemediyseniz çok şey kaçırmış olacağınızı söyleyebilirim. Çabuk emilen ve cildin nemli kalmasını sağlayan Bepanthol Cilt Bakım Kremi, favori kremlerimden.
makyajodamm

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...