Flormar Shimmering & Illuminating Body Oil

Flormar'ın yılbaşı koleksiyonu ürünlerinden biri olan bu vücut yağı, bronz ışıltılı görünüm sevenlerin vücut makyajında kullanabilecekleri bir ürün. 

flormar body oil
makyajodamm

İçeriğindeki incir, pamuk ve keten tohumu özleri cildin kurumasını önlüyor ve besliyormuş. Dekolte, omuzlar ve vücuda uygulanan yoğun ışıltılı Flormar Shimmering & Illuminating Body Oil çok abartılı ışıltılar barındırmıyor.

bronz ışıltılı vücut yağı
makyajodamm
Kaba duran bir görünümü olmadığı için hoşuma gitti, yılbaşı gecesinde, özel gecelerde kullanılabilecek bir ürün. Vücut makyajı için aradığım en önemli özellik, bulamaç gibi durmaması, sim gibi durup büyük büyük görünmemesi, hoş bir ışıltı katması. 

Çabuk kaybolmaması, saatlerce tende kalması konusunda başarılı. 

flormar vücut yağı
makyajodamm
İçindeki ışıltılar çok hoş değil mi ?

Sevmediğim özelliği, ürün pompalı bir yapıda ağzı çok fazla geniş değil fakat kontrol edilmiyor. Ürün uzaklara doğru fırlayabiliyor  

Flormar, vücut makyajı uygulamak için yumoş Big Powder Puff üretmiş kolay uygulayabilmek için. İşi dahada kolaylaştırıyor fakat başka bir markanın bu tarz pufu da iş görür. Güzelce tene yedirmek gerekiyor, uygularken özen gösterirseniz sonuç harika olacaktır.

ışıltılı vücut yağı
makyajodamm

Kıvamında bir bitiş sağlayabildiği için sevdiğim bir vücut yağı oldu. Almak isteyenler, tereddüt etmeden alabilirler. Tavsiye edeceğim bir ürün. Fiyatı 29tl. 
makyajodamm

2 yorum:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...