Loreal Mega Volume Miss Manga Rimel

Loreal Mega Volume Miss Manga; merakla beklenen ürünler arasındaydı. Reklamlarda gördükçe denemek için gelmesini sabırsızlıkla bekliyordum. 

loreal miss manga
makyajodamm
Görüntüsü tatlı, pembe ve siyah geçişli bir ambalajda. 

Miss Manga Rimel
makyajodamm
İlk açtığımda yukardan uca doğru küçülen koni şeklinde fırçası, elbette ki daha küçük kirpiklere ve alt kirpiklerime kolay uygulayabileceğimi düşündürmüştü bana. 

loreail manga rimel
makyajodamm
Fakat fotoğrafta gördüğünüz gibi, kırılmak üzere gibi duran sap kısmı acayip bir şekilde esniyor, sürerken zorluk çıkarıyor. 

Keşke bu kadar esnek olmasaydı. "Hacimli ve dikkat çekici kirpikler, 15 kat daha fazla hacim." denmesine rağmen bayıla bayıla kullandığım bir rimel olamadı.

hacim veren rimel loreal
makyajodamm
Waterproof özelliği ile, gerçekten dayanıklı ve dökülme yapmıyor. Yine de makyajımı temizlerken zorluk çıkarmıyor. Kirpiklerime hafif hacim veriyor. 2 kat uyguladığımda topaklanma yapmıyor fakat daha fazla uygulamaya müsait bir ürün değil. Yapıştırabiliyor. Uzatma etkisi yok, (Bu arada şunu söylemeliyim, ilk açtığımda sonucu hiç beğenmemiştim fakat rimel durdukça rengini daha güzel vermeye başladı.

360 derece dönen esnek fırçası; kirpiklere değdiğinde eğilmesi yüzünden defalarca kez sinir olduğum bir durum. Alınmayacak kadar kötü bir rimelde değil, mutlaka alınması gereken bir rimelde değil. 
makyajodamm

2 yorum:

  1. gün gratise gittim almak için son anda fırçasını görünce almaktan vazgetim kullanamam diye düşündüm ki görüyorum sende aynı fikirdesin.. iyiki almamışım:)

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...