Maybelline Colossal Kajal Göz Kalemi

Siyah kalem arayışındayken yeni çıkan Maybelline Colossal Kajal kalemi almıştım. Çok beklentim yoktu kendisinden. Reklamlarda çıktıkça; "alacağım yine akacak" diye düşünüyordum. Daha sonra bitmeden diğerini alan ve çok memnun kalanlar olduğunu duyunca denemekten zarar gelmez diye düşündüm.

siyah akmayan göz kalemi
makyajodamm

Şunu söylemeliyim ki, kesinlikle akmıyor! Maybelline Master Drama Ultra Black kalemi akıyordu ve beni hayal kırıklığına uğratmıştı. 

Maybelline Colossal Kajal kalem ise, tam aradığım bir ürün diyebilirim. Asansörlü olmasından dolayı açacakla vs. uğraşmaya gerek kalmıyor, gayet pratik. Çok açarsanız her üründe olabileceği gibi kırılabilir. 


Çok yumuşak bir yapısı olmamasına rağmen, pigmentasyonu oldukça iyi. Simsiyah bir renk veriyor. Üst göz kapağımın altına uyguladığımda ilk sürdüğüm zamanlar alt kısma bulaşabiliyor. Kısa bir süre sonra sabitleniyor ve yerinden oynamıyor. Daha çok göz içlerime uygulamak için kullanıyorum.Yanıma makyaj çantası alıyorsam, içinde mutlaka Maybelline Colossal Kajal'da bulunuyor. Siyah göz kalemi arayanlara kesinlikle tavsiye edebileceğim bir ürün. 
makyajodamm

8 yorum:

 1. kalemin yoğun siyahıda çıktı :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Pastel'de buna benzer bir asansörlü kalem üretmiş. Onu da merak etmiyor değilim. :) Merak merak merak..

   Sil
 2. Göz içlerinde akmaması çok iyi bir özellik!

  YanıtlaSil
 3. Ben de bu ürünün adını hatırlamaya çalışıyordum, yazdığın yazı çok iyi denk geldi! ^^ Hemen listeye ekledim, emeğine sağlık.

  YanıtlaSil
 4. Fiyati ne kadar acaba :)

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...