Mila D'Opiz Classic Refresher Spray | Nemlendirici Sprey Mist Tonik

Mila D'Opiz; İsviçre markası olup, hayvan deneyleri yapmayan, dünyada 4 bitki kök hücre teknolojisini ürünlerinde kullanan tek kozmetik firması.

Markayla LilaKutu sayesinde tanıştım. Şöyle bir ürün çeşitlerini incelediğimde, gerçekten baştan savma ürünler olmadığı ve cilt bakımı konusunda titiz bir firma oldukları izlenimini bırakıyor. 

LilaKutu'daki güzellik profilimde cildimin kuru olduğunu belirtmiştim. Özellikle kışın kol ve bacaklarım çok kururlar. Devamlı nemlendirici ürünler kullanırım. Buna dayanarak, bana göre uygun olan Mila D'Opiz Nemlendirici Sprey Mist Tonik'i gönderdiler. İşe yarayıp yaramadığını tam olarak anlayabileceğim bir ürün oldu tabiki.

mila dopiz
makyajodamm
100 ml olan bu sprey, gençlerde dahil olmak üzere kadın ve erkeklerinde kullanabileceği pratik bir ürün. Soğuk-sıcak geçişlerindeki cilt hassasiyetlerine iyi gelip, yorgun ve kuru ciltler için rahatlama sağlıyor. Nem kaybeden cildi, minerallerle nemlendiriyor ve tazeliyor. Kesinlikle kuru cildi yatıştırma özelliği var. Cildimdeki kuruluğa iyi geldi ve yapış yapış bir hissi olmadı. 

nemlendirici
makyajodamm
Gündüz ve gece bakımınızın altına da kullanabileceğiniz gibi, makyaj üzerine de uygulanabildiği söyleniyor. Makyaj üzerinde kullanmak istemediğim için, bazı günler elime sıkarak sabah akşam yüzüme uyguluyorum. 

Bu ürünü daha çok kol ve bacaklarda sevdiğimi söylemeliyim. Sprey şeklinde olması ürün israfını önlediği gibi, gayet pratik. Sıkar sıkmaz pudramsı, hafif bir koku bırakıyor. Teninizde buram buram rahatsız edici bir etkisi yok, kısa sürede geçiyor. Baya baya bereketli bir ürün olduğunu fark ettim. Kuruyan cildime ürünü uyguladığımda hemen emilmesi ve kuru görüntüyü ortadan kaldırmasını sevdim. Ürüne buradan ulaşabilirsiniz.1 yorum:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...