Misspera Parfüm Alışverişim

Dışarı çıkmak istemediğim zamanlarda internetten güvenli alışveriş yapmak oldukça güzel oluyor. Özellikle bildiğim ürünleri gönül rahatlığıyla internetten alıyorum. 

Son birkaç günde parfüm almak aklımdaydı fakat havaların aşırı soğuk olması alışveriş hevesimi köreltmişti. İnternette biraz can sıkıntısından dolaştım ve neredeyse bütün orijinal parfüm satan siteler hakkında hem iyi hem kötü yorum okudum. 

İnstagram'da takipçilerime internet üzerinden orijinal parfüm alıp memnun kaldıkları siteleri sormuştum. Fikir edinmek istedim. Benimde daha önceden alışveriş yaptığım sitelerden söylendi.

escada magnetism parfüm
makyajodamm


Tercihimi Misspera'dan yana kullandım çünkü hızlarını seviyorum. Dün saat 16:00'da siparişimi verdim ve bugün 14:00-14:30 civarı elimdeydi. Daha önceden de Escada Magnetism'i kullandığım için, orijinal olduğundan eminim. Zaten her halinden anlaşılıyor. Daha önceden kokuyu bilmiyor olsanız bile anlayabileceğiniz kalitede. 

Sorunsuz, hızlı ve güvenli alışverişimden çok memnun kaldım. Aklında soru işareti olanlar varsa gönül rahatlığıyla Misspera'yı tercih edebilirler. Paketim gayet korunaklı sarınıp sarmalanmış halde geldi. 

makyajodamm

3 yorum:

  1. yıllarca parfüm ve diğer kozmetik alışverişlerimi missperadan yaptım. çok şükür bir sıkıntı yaşamadım şu ana kadar. sizde güle güle kullanın =)

    YanıtlaSil
  2. missperadan bende birçok alışveriş yaptım çok güvenilir ve hızlı bir site güle güle kullanın

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...