Nivea Micellar Makyaj Temizleme Suyu

Bioderma Sensibio h2o devamlı stokladığım ve severek kullandığım bir ürün. 

Benzeri olarak birçok uygun fiyatlı ürün çıktı. Denemem için gönderilen Nivea Micellar Makyaj Temizleme Suyu, onlardan biri.

makyaj temizleme suyu
makyajodamm
200 ml ve yüzde kullanıldığı gibi, gözde de kullanılabilen bir ürün. Yüzü durulamaya gerek kalmadan makyajı temizlemeyi vaad ediyor. Dexpanthenol ve üzüm çekirdeği yağı içeriyor. İçinde paraben ve parfüm bulunmuyor. Hassas ciltler için uygun olan bir ürün. 

Makyajımı Nivea Micellar Makyaj Temizleme Suyu ile sildikten sonra, yapış yapış bir his bırakmasa da her zamanki gibi yüzümü yıkamadan içim rahat etmiyor tabiki. Cildimde bırakmamayı tercih ediyorum. 

Suya dayanıklı göz makyajımı kesinlikle çıkarmıyor. Denemek için uyguladım, bu tarz ürünlerle ten makyajımı temizlemeyi daha çok seviyorum. Makyajı tamamen cildimden arındırmıyor olsa da, yüzümde bir ferahlık-yumuşaklık hissi uyandırıyor. Makyajımı sildikten sonra Clarisonic Mia 2 ile yüzümü temizlediğimde, kalıntıları rahatlıkla görebiliyorum. 

Mucizevi bir ürün olmasa da, kullanılabilir bir ürün. Tam anlamıyla temizlemiyor tabi ama yüzümde sivilcelenme, tahrişe neden olmadığı, verdiği ferahlık ve yumuşak his için tercih edilebilir. Şuan bitmiş halde, bir kullanımlık ya kaldı ya kalmadı.Tekrar alabilirim.

makyajodamm

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...