Nivea Pure & Natural Action Yasemin Çiçeği Deodorant

Nivea'nın Pure & Natural Action deodorantının üzerinde "Alüminyum içermez" yazısını görünce kokusuna bakmadan atmıştım sepete. Neden böyle birşey yaptım bilmiyorum ama yinede pişman olmadım. 

alüminyum içermeyen deodorant
makyajodamm
Ürünün kapağı yok, kilit mekanizması var. Sola çevirince kilitleniyor. Pudrasız olması da, tene sıkıldığında kıyafetlerde iz yapmayacağı için güzel bir durum. 

Alüminyum, koruyucu madde içermiyor ve gözenekleri tıkamadan ter kokusuna karşı 48 saat koruma sağlamayı vaadediyor.

Çok aşırı terleyen biri olmadığım için, bana yeterli geldi. Tabi ki 48 saat koruma sağlamıyor. Kokusunu ilk kullanışımda pek sevemedim. Plastiğimsi bir kokusu var sanki. Biraz zaman geçince güzelleşiyor idare ediyor. 

Bitmesine çok az kaldı, bitmesi için kullandığım bir ürün. Koku bakımından hoşuma gitmese de, beni idare etmesi bakımından sevdim. Ne sevdim ne nefret ettim durumunu yaşadım bu deodorantta. Bittiğinde başka ürünler denemek istiyorum.

makyajodamm

2 yorum:

  1. ben lotus çiçekli olanından çok memnun kalmıştım ama onu bir daha bulamadım bir türlü ve buna geçiş yaptım.roll-on olanını kullanıyorum çok memnunum.yasemin kokulu parfümümle güzel bütünleşiyor.piyasadan kalkmadığı sürece tek deodorantım:) bunun kokusunu sevmediysen lotus olanını bulursan denemeni öneririm:)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Görürsem bir bakarım onada, teşekkür ederim :)

      Sil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...