Pastel Profashion 5'li Far Paleti | 9 Sunstone

 Pastel'in çoğu ürünlerini severek kullanan biri olarak, Profashion 5'li Far Paleti'ne sonunda blogumda yer veriyorum. Elimin sıkça gittiği beğendiğim bir palet.

pastel far seti
makyajodamm
Ambalajı bu şekilde, hoş bir görüntüsü var. Başlıktan da anlaşılacağı üzere bendeki numarası ve ismi 9 Sunstone. Seride 9 adet far paleti mevcut. Göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.

pastel profashion
makyajodamm
Renkler bu şekilde, sevdiğim tonlardan oluşuyor. Pigmentasyonları gayet iyi. Gölgeli far uygularken de  bu paleti çok tercih ediyorum. Gözlerime derinlik katıyor. 

Paletin içindeki bütün renkler ışıltılı. Kaba durmayan, "ben buradayım" diye bağırmayan bir ışıltı verse de, mat farları daha çok sevdiğim için mat olmalarını isterdim. Kesinlikle daha çok severdim.

Yine de, renklerini ve sürümünü sevdiğim için bir kenara bırakmaya kıyamıyorum. Bazen renkleri uyguladığımda üzerine mat bir far geçiyorum. Diğer farlarımla karıştırarakta uyguluyorum.

far seti
makyajodamm
pastel göz farı
makyajodamm
Renkleri yakından görmek isteyenler için. 

Farlar yumuşak, ve gözde kısa sürede silinip gitmiyor. Far bazı sürüp uyguladığımda ise kalıcılığı daha da artıyor.

pastel pinkar
makyajodamm
Kapağını açtığımızda karşımıza ince uzun bir ayna çıkıyor. Bir adet çift taraflı uygulama fırçası-süngeri bulunuyor. Fırçasını denedim fakat sevdiğimi söyleyemeyeceğim. Zaten paletlerin içinden çıkan aplikatörlerin çok az bir kısmı şaşırtıyor. Benim için eksi bir yön mü? Hayır. 

Pastel, tıpkı diğer markalar gibi kendini geliştiriyor kesinlikle. Profashion 5'li Far Seti'ni, bu tarz renkleri seven herkese tavsiye ediyorum.
makyajodamm

9 yorum:

 1. renkleri çok güzel görünüyor

  YanıtlaSil
 2. Renkler gerçekten çok güzel günlük makyajda hiç sırıtmayacak renkler ince bir eyeliner ve maskarayla nefis olur:)

  YanıtlaSil
 3. Renkler çok güzelmiş. bende hep matlıktan yanayım. Performans ve fiyat bakımından güzel bir palet =) güle ügle kullan.

  YanıtlaSil
 4. Renkler nefismiş :) Dokuları da hoş görünüyor.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yumuşak ve güzel renk veriyorlar. Renkler gerçekten nefis :)

   Sil
 5. O kızıl kahvenin teklisi ve matı var mı acaba?

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...