Watsons Charcoal Burun Bandı

 Watsons'un buradaki burun bantlarından pek memnun kalmamıştım. Charcoal Burun Bandı, baya sevilen bir ürün olduğu için merak edip satın almıştım. 
kömürlü burun bandı
makyajodamm
Her burun bandı paketi gibi, yine içinde 10 adet ürün bulunuyor.

kömürlü siyah nokta bandı
makyajodamm
Görüntüsü diğer burun bantlarından biraz farklı. Çünkü kömür tozu içeriyor. Kir ve fazla yağı emerek ciltten uzaklaştırıyor. Hamamelis ekstresi ciltte ferah bir his bırakıyor. 

Ambalaj üzerinde; uygularken burnu ıslatmak gerektiği vs. yazmıyor. Uygularken ellerinizin kuru olması gerekmekte. 10-15 dakika bekledikten sonra, burun kenarından ortaya doğru çekerek çıkarıyorsunuz. 

Kuru denediğimde pek faydasını göremedim. Yanlış uyguladığımı düşündüm. Bir sonraki uygulamada, burnumu hafif ıslatarak fazla olmayacak düzeyde bir süre bastırdım ve 15 dakika kadar bekledim. Bant gayet sabitlendi, kenarlardan tutup ortaya doğru çekerek çıkarttım ve burun kısmımda siyah parçaları kaldı. Ilık su ile çabucak çıkıyor. Uygulama sonrasında gerçekten işe yaradığını ve temizlediğini hissettim. Yumuşak bir his bırakıyor.

Buradaki Ebay alışverişimde aldığım maske kadar olmasa da, daha önce kullandığım burun bantlarının çoğunu sollayan bir ürün diyebilirim.

makyajodamm

4 yorum:

  1. Bende ilk fırsatta alacagim bundan essence kullandım fena değil ama bunu seven cok demekki işe yarıyor :-):-)

    YanıtlaSil
  2. Bu hafta Gratis'ten Essence markalı olanlardan aldım ama içinde sadece 3 burun bantı var. O bitince bunu deneyeceğim ve sanırım Daiso maskeden sipariş vereceğim:)

    YanıtlaSil
  3. Ben bunun kırmızısını kullanıyorum, illa ki ıslatmak lazım, yoksa olmaz. Ambalaj üzerinde eksik bırakmışlar demek.

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...