Watsons Deep Cleansing Burun Bandı

Watsons tarafından denemem için gönderilen burun bantları, tıkanmış gözeneklerin ve siyah noktaların temizlenmesine yardımcı oluyormuş. Bu ürünü daha önce hiç kullanmamıştım fakat, kömür tozlu olanının daha etkili olduğunu duymuştum. Birkaç tane kullandıktan sonra, kömür tozlu olanını tercih ettim.

siyah nokta bandı
makyajodamm
İçinde 10 adet burun bandı bulunuyor. 

burun bandı
makyajodamm
Makyajım varsa temizleyip burun kısmımı da ıslattıktan sonra ellerimi kurulayıp bandı çıkarıyorum. Burnuma hafifçe bastırarak yerleştiriyorum ve 10-15 dakika kadar bekliyorum. Bu ürün hakkında hiçbir işe yaramadığını söyleyenlerde olduğu için, sonucu merak ediyordum. İlk denememde pek başarılı olmadı. Hiç işe yaramadığını söyleyemem ama tatmin edici değildi. 

Diğer hafta temiz ve ıslattığım burnuma uyguladıktan sonra, parmaklarımı hafif ıslatıp bandın üzerinden bastırdım ve bir süre o şekilde bekledikten sonra bıraktım. 15 dakika sonunda bant daha da sertleşmiş, burnuma yapışmış haldeydi. Çektikten sonra sonuç daha güzeldi. Ama bütün siyah noktaları çekip çıkarmıyor elbette. 

Buhar ile gözenekleri açıp uygulandığında da inanılmaz bir etkisi olmuyor. Bu tarz ürünleri kullandıktan sonra mutlaka sıkılaştırıcı bir tonik uygulamak gerektiğini unutmayalım.

Sonuç olarak, "eh işte" diyebileceğim bir ürün oldu. Kömür tozlu olanı gerçekten daha iyiymiş diyebilirim. Yakında onun yazısını da yazacağım. 
makyajodamm

8 yorum:

 1. Siyah noktaları tek seferde temizleyen mucizevi bi şey istiyorum ben:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ah, tek seferde nerdee.. :) Bende isterim valla. Ebay'den aldığım siyah maske güzel ama onu tavsiye ederim. Birde aklımda Missha var bu aralar. Hayırlısı :) Kafayı bozdum sanırım.

   Sil
  2. Bende de bu aralar takıntı oldu:)

   Sil
 2. Kömürlü olan şimdiye kadar içlerinde denediğim en iyisiydi.

  YanıtlaSil
 3. Ben buharla beklettikten sonrada yaptim hiçbir ise yaramadi.kömür tozu olan dediğimiz ne onu anlamadim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Watsons'un koyu yeşil renkte ambalajı olan burun bandı.

   Sil
 4. Sertleştikten sonra çıkarmak çok zor bence, çok canımı yakıyor. Asla 15 dk bekleyemiyorum. Nivea dışındakilerle başarılı olamadım hiç.

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...