Wet n Wild Ultimate Brow Kaş Kiti

Aldığımdan beri elimden düşürmediğim Wet n Wild Kaş Kiti, bittiğinde tekrar almayı düşünebileceğim kadar güzel bir ürün. Wet n Wild, Gratis'e geldiğinden beri ürünleri ilgimi çekiyor.

kaş kiti
makyajodamm
Ambalajı bu şekilde, mini bir set.

wet n wild kaş farı
makyajodamm
Yan kısmından bir de aynası çıkıyor. Herşeyi düşünmüşler. Bir adet cımbız, bir adet açılı kaş fırçası, bir adet wax ve iki farklı renkte toz ürün.


Waxı kullanmıyorum fakat, bloga yazacağım için birkaç kez kullandım. Set içindeki kesik uçlu fırça ile uyguladım. Kaşlara çok sertlik vermediğini söyleyebilirim, sabitleme konusunda pek iyi değildi. Kullandığım başka sabitleyicim var. Bu yüzden waxı tercih etmiyorum. 

wnw kaş kiti
makyajodamm
Kaş farlarının renkleri bu şekilde, açık renkte olanı hemen hemen herkesin kullanabileceği bir renk. Koyu renk ise, herkesin bildiği gibi çok sert bir ifade veriyor. Biraz daha yumuşak tonda olsaymış, daha güzel olurmuş. 


Açık tonunu çok severek kullanıyorum. Buradaki Real Techniques Starter Set içindeki Brow Brush ile harika sonuç veriyor. 

kaş kiti
makyajodamm
Buradaki alışverişimden 13,50 tl'ye aldığım Wet n Wild Ultimate Brow Kaş Kiti, favori kaş ürünlerimden oldu. Bu tarz bir ürün arıyorsanız, kesinlikle tavsiye ederim.

makyajodamm

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...