M.A.C Retro Matte Ruby Woo

Kırmızı rujları seven biri olarak elimde mutlaka bulunması gerektiğini düşünerek aldığım M.A.C Ruby Woo, tam bir retro kırmızı.

mac ruby woo
makyajodamm
M.A.C mağazasına girdiğimde rujları hep dikkatimi çekiyor. Çok çeşit olduğu için baka baka bitiremiyor insan.

mac ruby woo lipstick
makyajodamm
Retro Matte Ruby Woo, çoğu ünlünün kırmızı halıda tercih ettiği opak, çok fazla mat yapıda olan ve mavi kırmızı renkleri barındıran bir ruj.

Normal mat rujlara kıyasla çok daha mat ve sürümü biraz zorluyor. İyi nemlendirilmiş dudaklar ve dikkat istiyor. Dudaklarım nemli değilken denediğimde facia, peeling-nemlendirme yaptıktan sonra sürdüğümde ise vazgeçilmezim olan bir ruj. 

Dudak kalemiyle desteklenirse tadından yenmiyor. Dudak kalemi kullanmadığımda dudağımın ortası boş kalabiliyor ilerleyen zamanlarda. Uğraştırsa da, uğraşıldığında hakkını veren ve beni kendine hayran bırakan bir ürün.

Ruj fırçası ile çok daha düzgün sürülebiliyor. Zaten tipi tuhaf bir hal aldı :)  Bu ruju hem çok seven, hem de hiç sevmeyenler var. Ben çok sevenlerdenim! 


3 yorum:

 1. Mac'in en güzel en popüler rujlarından bır tanesı cesaret ısteyen bır renk ellerıne cok guzel ıncelemıssın :)

  YanıtlaSil
 2. Mac'ten en çok merak ettiğim ve istediğim 2. ruj. İlki Kinda Sexy'ydi ve artık benim hihi :) inşallah ilerleyen zamanlarda Ruby Woo'da benim olacak ama ondan önce bu renge yakın kırmızı rujumun bitmesede azalması lazım. :)
  Daha kullanmamış olsamda sanırım bende sevenlerdenim. :))

  YanıtlaSil
 3. Merhaba blogunuzu çok begendim takibimdesiniz bana da beklerim :)

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...